Choose a searcher

Program podpory Cowden

Program podpory Cowden

Cowdenov protokol

 

Obchod s bylinkami Lymeherbs ponúka celý rad produktov Cowden Protocol. Cowden Protocol je protokol vyvinutý Dr. W. Lee Cowdenom určený pre ľudí s lymskou boreliózou a na minimalizáciu symptómov spojených s lymskou boreliózou. Cowdenov protokol sa používa aj pri iných koinfekciách prenášaných kliešťami.

Cowdenov protokol zahŕňa 14 rôznych produktov Nutramedix, vrátane 7 rastlinných prípravkov známych ako Microbial Defense, ktoré vykazujú antibakteriálnu aktivitu. Cowdenský protokol zahŕňa: Banderol, Burbur-pinella, Cumanda, Enula, Houttuynia, Magnesium malát, Mora, Petržlen, Samento, Sealantro, Serrapeptaza, Sparga, Stévia, Takuna.

Popis všeobecných vlastností všetkých produktov, ktoré sú súčasťou protokolu Cowden:

Banderol Microbial Defense: vykazuje protizápalové vlastnosti, má široké spektrum antibakteriálnych, antivírusových a antiparazitických vlastností. Vďaka týmto vlastnostiam je Banderol účinný proti baktériám Borrelia a koinfekciám prenášaným kliešťami, ako sú Babesia, Bartonella, Chlamydia, Ehrlichia, Mycoplasma, Rickettsia a Cytomegalovirus.

Burbur-pinella Detox: podporuje detoxikáciu mozgu a centrálneho nervového systému, čistí telo od toxínov a biotoxínov. Odstraňuje toxíny z mozgu, periférneho nervového systému a chrbtice. Baurbur-pinella čistí krv a medzibunkové priestory, detoxikuje pečeň, obličky a lymfatický systém. Účinne znižuje nepohodlie sprevádzajúce Herxovu reakciu.

Cumanda Microbial Defense: má protizápalové vlastnosti, má široké spektrum antibakteriálnych, antivírusových a antiparazitických vlastností. Vďaka týmto vlastnostiam je Cumanda účinná proti baktériám Borrelia a koinfekciám prenášaným kliešťami. Látky v ňom obsiahnuté majú tiež silnú protiplesňovú aktivitu proti hubám Candida, Aspergillus a Mucor. Účinné látky majú vlastnosti prechodu cez hematoencefalickú bariéru.

Enula Microbial Defense: má protizápalové vlastnosti, má široké spektrum antibakteriálnych, antifungálnych, antivírusových a antiparazitických vlastností. Enula je účinná proti boréliám a niektorým druhom Babesia.

Houttuynia Microbial Defense: má protizápalové vlastnosti, má široké spektrum antibakteriálnych a protiplesňových vlastností. Vďaka týmto vlastnostiam je Houttuynia účinná proti boréliám Borélia a koinfekciám prenášaným kliešťami. Je obzvlášť účinný proti Bartonelia.

Magnézium malát: forma horčíka, ktorá je telom veľmi dobre absorbovaná. Horčík je nevyhnutný minerál potrebný pre správne fungovanie organizmu. Horčík je nevyhnutný pre udržanie normálnej funkcie nervov a mozgu, srdcového rytmu a krvného tlaku. Horčík je potrebný aj pre správnu kontrakciu a relaxáciu kostrového svalstva, ale aj hladkého svalstva v črevách, vývodu pankreasu, žlčových ciest atď.

Mora Microbial Defense: má protizápalové vlastnosti a má široké spektrum antibakteriálnych, antivírusových, protiplesňových a antiparazitických vlastností.

Petržlen Detox: vykazuje vlastnosti, ktoré očisťujú telo od toxínov a biotoxínov. Účinné látky obsiahnuté v prípravku detoxikujú pečeň, obličky, lymfatický systém a medzibunkové priestory, čistia krv. Petržlen Detox účinne znižuje symptómy sprevádzajúce Herxovu reakciu. Okrem toho dopĺňa nedostatok železa, vápnika, riboflavínu, tiamínu, vitamínu C, karoténov a vitamínu A.

Samento Microbial Defense: aktívne látky obsiahnuté v Samentoj sú účinnými modulátormi imunitného systému, vykazujú široké spektrum antibakteriálnej, antivírusovej, protiplesňovej a antiparazitnej aktivity. Vďaka týmto vlastnostiam je Samento účinný proti baktériám Borrelia burgdorferii a iným typom baktérií Borrelia a proti koinfekciám prenášaným kliešťami.

Sealantro Metal Detox: podporuje detoxikáciu organizmu od ťažkých kovov, ako aj biotoxínov a mnohých iných toxických látok.

Serrapeptáza: je proteolytický enzým (rozbíjajúci bielkoviny) získaný z tráviaceho systému priadky morušovej. Funkciou tohto enzýmu je trávenie fibrínu, ktorý chráni baktérie Borrelia. Serrapeptáza pomáha rozkladať mikrobiálny biofilm. Rozklad fibrínu, ktorý chráni baktérie, robí bunky imunitného systému účinnými pri napádaní a boji proti patogénnym mikroorganizmom. Serapeptáza zlepšuje transport kyslíka do tkanív rozkladom fibrínu priľnutého na stenách kapilár. Výsledkom je, že v tkanivách, kde prevládali anaeróbne podmienky, teda priaznivé pre rast baktérií, sa prostredie mení na aeróbne podmienky nepriaznivé pre prežitie baktérií.

Sparga Sulphur Detox: podporuje odstraňovanie sulfoantibiotík a iných liekov na báze sulfónamidov z tela, ktoré blokujú sulfátové cesty tela a spôsob konjugácie toxínov cez glutatión.

Stévia: má antibakteriálnu aktivitu proti všetkým vývojovým formám baktérií Borrelia. Ovplyvňuje biofilm vytvorený baktériami. Stévia tiež vykazuje široké spektrum antifungálnej a antioxidačnej aktivity.

Takuna Microbial Defense: má veľmi silné antibakteriálne, antivírusové a protiplesňové vlastnosti. Takuna znižuje príznaky sprevádzajúce infekciu.

Ak sa rozhodnete aplikovať Cowdenov protokol, pozorne postupujte podľa pokynov priložených k výrobkom. Návod je veľmi podrobný a obsahuje tabuľky, ako produkt používať každý deň. Produkty zostavené do hotových balíkov a rozdelené do sád Mesiac 1 - Mesiac 9.

  Produktový filter
Kategórie
Typ produktu
Product added to wishlist
Product added to compare.