Kurkuma (Curcumae longae) prášok (100 g)

Kurkuma (Curcumae longae) prášok (100 g)

Flos
FLS03
1,09 €
rating Prečítajte si recenziu
Priemerné hodnotenie: 10/10 Počet recenzií: 1

Kurkuma má silné antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti. Okrem toho má protizápalové, antioxidačné, čistiace, diuretické, hepatoprotektívne, protirakovinové a antimutagénne vlastnosti.

 

Kurkuma

lat. Curcumae longae

 

Kurkuma má silné antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti. Okrem toho má protizápalové, antioxidačné, čistiace, diuretické, hepatoprotektívne, protirakovinové a antimutagénne vlastnosti. Dr. Rozanski odporúča použitie podzemku kurkumy vo svojom protokole na liečbu lymskej boreliózy kvôli vysokému obsahu fytoncídov, ktoré obsahuje.

 

Flos®

 

Zakład Konfekcjonowania Ziół "Flos" je jednou z popredných farmaceutických spoločností s bylinným profilom v Poľsku, ktorá bola založená v roku 1988. Jej sortiment zahŕňa sušené bylinky, bylinné prípravky, doplnky stravy, bylinnú kozmetiku a medicínske produkty. Spoločnosť spĺňa normy GMP (Good Manufacturing Practices - Principles of Good Manufacturing Practice) a GLP (Good Laboratory Practice - Good Laboratory Practice.)

 

Zloženie: Curcumae longae, podzemok

 

Čistá hmotnosť: 100 g

 

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

 

 

 

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používaním webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.