Kostihojový a železitý olej (100 ml)

Kostihojový a železitý olej (100 ml)

AST11
3,50 €
rating Čítať 2 recenzie
Priemerné hodnotenie: 10/10 Počet recenzií: 2

Kostihojový a železitý (Shepardov čaj) olej sa v medicíne používa už po stáročia, hlavne pri problémoch s kostným tkanivom. Účinne podporuje liečbu ochorení chrbtice, bedrového kĺbu, kolena, reumatických bolestí a ischias.

 

Kostihojový a železitý olej

Kostihojový a železitý (Shepardov čaj) olej sa v medicíne používa už po stáročia, hlavne pri problémoch s kostným tkanivom. Účinne podporuje liečbu ochorení chrbtice, bedrového kĺbu, kolena, reumatických bolestí a ischias. Kostihojový a železitý olej je možné aplikovať pri zlomeninách, vykĺbeniach a pomliaždeninách. Je nenahraditeľný pri zápaloch šľachy a tromboflebitíde. Kostihojový a železitý olej obsahuje okrem iného alantoín, ktorý stimuluje regeneráciu tkanív a auxíny – hormón, ktorý ľahko vytvára nové tkanivo a rýchlo hojí rany. Ďalej obsahuje triesloviny, sliz a polyfenoly.

Zielarnia Astron

Zielarnia Astron je poľský distribútor kvalitných bylinných produktov. Spoločnosť pôsobí na poľskom trhu viac ako 15 rokov. Suroviny pre jej produkty prichádzali pre starostlivo vybraných dodávateľov. Mnohé z bylín v ich ponuke sú divoko vyrobené.

Ingrediencie: 70 % Symphytum officinale olej, 30 % Sideritis oil, alantoín (až 4,7 %), rastlinné lepidlo (asi 29 %), fenolové kyseliny (kyselina rozmarínová), pyrolýzne alkaloidy (0,02 až 0,7 %), triesloviny, vitamíny C, K, B1, B2, B6, A, E, P prírodného pôvodu, kyselina listová, flavóny, flavonoidy prírodného pôvodu.

Cista hmotnost: 100 ml

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Nové
Comfrey and ironwort oil
rating 10
26.10.2021
Diana
The best product ever.It worth it
Olejek cudo
rating 10
31.08.2020
Ola
Świetny olejek przy bólach reumatycznych itp

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používaním webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.