Horčík s vitamínom B6 (60 porcií)

Horčík s vitamínom B6 (60 porcií)

FM06
Vypredané
6,72 €

Výživový doplnok F-MAG B6 obsahuje horčík (citrát) a vitamín B6 v práškovej forme. Horčík podporuje svalový systém a pomáha udržiavať správnu rovnováhu elektrolytov.

 

Horčík s vitamínom B6 (60 porcií)

 

Výživový doplnok F-MAG B6 obsahuje horčík (citrát) a vitamín B6 v práškovej forme. Horčík podporuje svalový systém a pomáha udržiavať správnu rovnováhu elektrolytov. Podporuje tiež správne fungovanie nervového systému a znižuje únavu a vyčerpanie. Vitamín B6 zvyšuje vstrebávanie horčíka z gastrointestinálneho traktu a pomáha udržiavať normálny energetický metabolizmus. Výživový doplnok F-MAG B6 neobsahuje žiadne plnivá, konzervačné látky, farbivá, sladidlá.

 

 

FORMEDS Sp. z oo

 

Spoločnosť FORMEDS Sp. z oo sa špecializuje na výrobu doplnkov stravy v čistej práškovej forme bez pridaných konzervačných látok, farbív a sladidiel. Ponúka prírodné, účinné a bezpečné produkty. Celý výrobný proces je v súlade so systémom HACCP. Suroviny používané na výrobu jej produktov pochádzajú od renomovaných európskych dodávateľov.

 

 

Zloženie: citrát horečnatý, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid)

Denná dávka 0,6 g obsahuje (referenčný denný príjem %):

Magnézium-citrát 600 mg

vrátane: horčíka (100 mg, 27 %).

Vitamín B6 – 0,7 mg (50 %).

 

Čistá hmotnosť: 36,06 g. Počet porcií na nádobu: 60.

 

Použitie: Pridajte 1 dávku (1 odmerku) do šálky s 200 ml vody alebo iného nápoja a premiešajte. Užívajte 1 krát denne počas jedla.

 

Skladovanie: Chráňte Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávky na konzumáciu počas dňa. Prípravok sa neodporúča pre tehotné a dojčiace ženy. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy.

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.