• Nové
Ecklonia Cava Extract – štandardizovaný 53 mg,...

Ecklonia Cava Extract – štandardizovaný 53 mg, 30 kapsúl

SWA70
Posledné kusy v sklade
14,21 €

Ecklonia Cava, v japončine nazývaná aj paddlenose burina alebo kaijme, je druh jedlej hnedej morskej riasy, ktorá sa nachádza vo vodách oceánu pri pobreží Japonska a Kórey.

 

Extrakt z Ecklonia Cava – štandardizovaný 53 mg

Ecklonia Cava, v japončine nazývaná aj paddlenose burina alebo kaijme, je druh jedlej hnedej morskej riasy, ktorá sa nachádza vo vodách oceánu pri pobreží Japonska a Kórey. Ecklonia Cava má bohaté zdraviu prospešné vlastnosti. Extrakt Ecklonia Cava, bohatý na polyfenoly, florotanín a deriváty sterolov, môže byť nápomocný v boji proti mnohým zdravotným problémom. Vďaka prítomnosti polyfenolov môže jeho použitie prispieť k boju proti voľným radikálom a v dôsledku toho môže mať silné antioxidačné vlastnosti. Prítomnosť florotanínu môže zase podporovať odstraňovanie problémov s vlasmi – zabraňuje nadmernému vypadávaniu vlasov a plešatosti. Ecklonia Cava môže pomôcť znížiť únavu a uľahčiť zaspávanie.

Swanson®

Swanson Health Products je americký výrobca a distribútor doplnkov stravy založený v roku 1969. Spoločnosť je najväčším súkromným maloobchodným predajcom vitamínových katalógov v USA. Jej produkty sú vyrábané podľa správnej výrobnej praxe (GMP).

Doplnok stravy

Zloženie: Extrakt Ecklonia Cava 80:1, mikrokryštalická celulóza (rastlinná vláknina), hypromelóza (vegetariánska kapsula), stearan horečnatý, oxid kremičitý.


Obsah v odporúčanej dennej dávke (1 kapsula):


53 mg - extrakt z Ectonia cava 80:1Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula denne

Obsah balenia: 30 kapsúl

Skladovanie: Výrobok skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dávku na konzumáciu počas dňa. Výživové doplnky nemožno používať ako náhradu pestrej stravy. Prípravok sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používaním webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.