• Nové
Cilantro 425 mg, 60 kapsúl

Cilantro 425 mg, 60 kapsúl

SWA72
Vypredané
9,30 €

Koriander sa používa na zlepšenie zdravia tráviaceho traktu. Je výborným zdrojom antioxidantov.

 

Koriandr 425 mg

Koriander je kulinárska bylina používaná v mnohých mexických jedlách a v súčasnosti priťahuje pozornosť výskumníkov v oblasti byliniek kvôli svojim potenciálnym zdravotným výhodám. Bylina používaná na zlepšenie zdravia tráviaceho traktu. Je výborným zdrojom antioxidantov. Kapsuly poskytujú až 425 mg koriandra.

Swanson®

Swanson Health Products je americký výrobca a distribútor doplnkov stravy založený v roku 1969. Spoločnosť je najväčším súkromným maloobchodným predajcom vitamínových katalógov v USA. Jej produkty sú vyrábané podľa správnej výrobnej praxe (GMP).

Doplnok stravy

Zloženie: koriander, obal kapsuly: želatína, plnivo: mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúce látky: horečnaté soli mastných kyselín a oxid kremičitý.


Obsah v odporúčanej dennej dávke (1 kapsula):


425 mg - Koriander (Coriandrum sativum) (nadzemná časť)Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula 1-2x denne

Obsah balenia: 60 kapsúl

Skladovanie: Výrobok skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dávku na konzumáciu počas dňa. Výživové doplnky nemožno používať ako náhradu pestrej stravy. Prípravok sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používaním webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.