Vitamín C 1000 mg (90 porcií)

Vitamín C 1000 mg (90 porcií)

FM01
Posledné kusy v sklade
7,49 €
rating Prečítajte si recenziu
Priemerné hodnotenie: 10/10 Počet recenzií: 1

Výživový doplnok F-VIT C 1000 obsahuje ľavotočivý vitamín C v práškovej forme, ktorý sa vyznačuje veľmi vysokou savosťou.

 

Vitamín C 1000 mg (90 porcií)

 

Výživový doplnok F-VIT C 1000 obsahuje vitamín C v práškovej forme, ktorý sa vyznačuje veľmi vysokou savosťou. Vitamín C podporuje správne fungovanie imunitného systému a chráni bunky pred oxidačným stresom. Prispieva tiež k udržaniu normálneho energetického metabolizmu a k zníženiu únavy a vyčerpania.

Vitamín C sa vyrába z geneticky nemodifikovanej suroviny (neGM). Výživový doplnok F-VIT C 1000 neobsahuje žiadne plnivá, konzervačné látky, farbivá ani sladidlá.

 

 

FORMEDS Sp. z oo

Spoločnosť FORMEDS Sp. z oo sa špecializuje na výrobu doplnkov stravy v čistej práškovej forme bez pridaných konzervačných látok, farbív a sladidiel. Ponúka prírodné, účinné a bezpečné produkty. Celý výrobný proces je v súlade so systémom HACCP. Suroviny používané na výrobu jej produktov pochádzajú od renomovaných európskych dodávateľov.

 

Zloženie: vitamín C (kyselina L-askorbová) 

Obsah v odporúčanej dennej dávke (1 g) (referenčný denný príjem %): Vitamín C (kyselina L-askorbová) - 1 000 mg (1 250 %)

 

Odporúčaná denná dávka: Pridajte 1 dávku (1 odmerku) do šálky s 200 ml vody alebo iného nápoja a premiešajte. Užívajte 1 krát denne počas jedla.

 

Čistá hmotnosť: 90 g. Počet porcií na nádobu: 90

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

 

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávky na konzumáciu počas dňa. Prípravok by nemali užívať tehotné a dojčiace ženy.

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.