Prírodný vitamín E 400 IU, 100 kapsúl

Prírodný vitamín E 400 IU, 100 kapsúl

SWA10
15,24 €

Vitamín E je silný antioxidant, ktorý bojuje proti voľným radikálom a chráni mastné kyseliny pred ich oxidáciou. Okrem toho zabraňuje predčasnému rozpadu erytrocytov a podieľa sa na transporte kyslíka červenými krvinkami do všetkých buniek tela.

 

Prírodný vitamín E

 

 

Vitamín E je silný antioxidant, ktorý bojuje proti voľným radikálom a chráni mastné kyseliny pred ich oxidáciou. Okrem toho zabraňuje predčasnému rozpadu erytrocytov a podieľa sa na transporte kyslíka červenými krvinkami do všetkých buniek tela. Vitamín E má priamy vplyv na svalovú výkonnosť. Podporuje tiež imunitný systém, zvyšuje bunkovú odpoveď a zlepšuje funkciu T lymfocytov.

 

 

Swanson®

 

Swanson Health Products je americký výrobca a distribútor doplnkov stravy založený v roku 1969. Spoločnosť je najväčším súkromným maloobchodným predajcom vitamínových katalógov v USA. Jej produkty sú vyrábané podľa správnej výrobnej praxe (GMP).

 

Doplnok stravy


Zloženie: Vitamín E, želatína (kapsula), glycerín (zvlhčujúca látka), sójový olej , čistená voda.

Obsah v odporúčanej dennej dávke (1 kapsula): Vitamín E (D-alfa-tokoferolacetát) - 267 mg ekvivalent alfa-tokoferolu (2216 % dennej referenčnej hodnoty príjmu).

 

Použitie: Jedna kapsula denne počas jedla

Čistá hmotnosť: 56 g - 100 kapsúl

Skladovanie: Výrobok skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dávku na konzumáciu počas dňa. Výživové doplnky nemožno používať ako náhradu pestrej stravy. Prípravok sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám.

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používaním webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.