• Nové
Vegan Collagen Builder, 60 kapsúl

Vegan Collagen Builder, 60 kapsúl

Swanson
SWA175
18,34 €

Vegánsky kolagén na posilnenie zdravia kĺbov, vlasov a pokožky.

 

Vegan Collagen Builder

Vegan Collagen Builder je doplnok stravy, ktorý neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu, ako je rybí kolagén alebo želatína. Toto je ideálna možnosť pre ľudí na vegetariánskej alebo vegánskej strave. Tento doplnok stravy bol vytvorený na podporu prirodzenej tvorby kolagénu v tele.

Swanson®

Swanson Health Products je americký výrobca a distribútor doplnkov stravy založený v roku 1969. Spoločnosť je najväčším súkromným maloobchodným predajcom vitamínových katalógov v USA. Jej produkty sú vyrábané podľa správnej výrobnej praxe (GMP).

Doplnok stravy

Zloženie: Kyselina askorbová, extrakt z bambusu, Dermaval®, vegetariánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza), prášok z bielej ryže, organický ryžový koncentrát.

Obsah v odporúčanej dennej dávke (1 kapsula):

100 mg - vitamín C (ako kyselina askorbová)

100 mg - Bambusový extrakt (Bambusa vulgaris) (stonka a list) (štandardizovaný na 70% oxid kremičitý)

50 mg - Dermaval®: [koncentrát z granátového jablka (Punica grantum) (ovocie), špargľový koncentrát (Asparagus officinalis) (výhonky), koncentrát z okry (Abelmoschus esculentus) (struk), koncentrát z kávových bobúľ (Coffea arabica) (ovocie), kvercetínový koncentrát (Sophora japonica) (kvet), čerešňa Acerola (Malpighia glabra) (ovocie), Camu Camu (Myrciaria dubia) (ovocie), Acai (Euterpe oleracea) (celé ovocie), koncentrát mangostanu (Garcinia mangostana) (celé ovocie)]

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula denne. Treba zapiť vodou.

Obsah balenia: 60 kapsúl veggie

Skladovanie: Výrobok skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dávku na konzumáciu počas dňa. Výživové doplnky nemožno používať ako náhradu pestrej stravy. Prípravok sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám.

Product added to wishlist
Product added to compare.