• Nové
Extrakt z moringy 20% 500mg, 100 kapsúl

Extrakt z moringy 20% 500mg, 100 kapsúl

Aliness
ALI53
11,63 €

Moringa pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy (priaznivo ovplyvňuje metabolizmus glukózy).

 

Moringa extrakt 20% 500mg

Moringa je prírodný vitamínový a minerálny prípravok a jej priaznivý vplyv na fungovanie nášho organizmu nemožno preceňovať. Priaznivo pôsobí okrem iného na obehový systém a správnu hladinu cholesterolu. Vďaka vysokému obsahu vitamínov a antibakteriálnym a protizápalovým vlastnostiam má moringa priaznivý vplyv na fungovanie imunitného systému. Okrem toho sa preukázalo, že má priaznivý vplyv na udržanie správnej hladiny glukózy v krvi, čo v kombinácii s vysokým obsahom ľahko stráviteľných bielkovín a vlákniny z moringy robí z moringy ideálnu zložku jedálnička pre ľudí, ktorí si chcú udržať štíhlu postavu. postavu a dobrú postavu.

MedicLine

MedicaLine poľskému výrobcovi produktovej rady Aliness. Medzi produkty patria prírodné kombinácie, ktoré sa vyznačujú vplyvom a najvyšším rozsahom funkčných vlastností, vďaka čomu sú pre organizmus lepšie a majú zdraviu prospešnú povahu. Ich výroba bola schválená podľa princípu „clean label“, ktorý zaručuje zbytočné prídavné látky. Vitamíny značky Aliny môžu užívať alergici, ľudia s laktózovou intoleranciou, ale aj bezlepkáči.

Doplnok stravy

Zloženie: extrakt z moringy olejnej štandardizovaný na 20% glykozidov, obal kapsuly: hydroxypropylmetylcelulóza.


Obsah 1 tablety:


500 mg - extrakt z moringy olejnej 20% (Moringa oleifera)

100 mg – vrátane glykozidov

Odporúčaná denná dávka : 1-2 kapsuly denne pred jedlom, zapiť vodou.

Obsah balenia : 100 kapsúl

Skladovanie: Chráňte pred škodlivými účinkami vo vode, na suchom mieste mimo dosahu malých detí.


Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku počas dňa. Tento produkt nemôžu užívať tehotné a dojčiace ženy. Tento produkt nemožno použiť ako náhradu pestrej stravy.

Product added to wishlist
Product added to compare.