• Nové
Glukosamín, chondroitín a MSM, 120 tabliet

Glukosamín, chondroitín a MSM, 120 tabliet

Swanson
SWA211
Posledné kusy v sklade
17,13 €

Glukosamín Chondroitín MSM môže podporovať procesy zodpovedné za stav pohybového aparátu, ale aj pokožky, vlasov a nechtov.

 

Glukozamín, chondroitín a MSM

Glukosamín, chondroitín & MSM obsahuje 3 starostlivo vybrané zložky určené na doplnenie každodennej stravy dospelých, ktorí sa chcú starať o zdravie svojich kĺbov, vlasov, pokožky a nechtov. Glukozamín je organická chemická zlúčenina zo skupiny aminocukrov, derivát glukózy. Soľ bola použitá na výrobu prípravku: glukosamín sulfát 2KCl prírodného pôvodu, získaný z kôrovcov. Chondroitín je tiež organická chemická zlúčenina, ale patrí do skupiny glykozaminoglykánov. Prirodzene, chondroitín možno získať len z dvoch zdrojov: hovädzej chrupavky a žraločej chrupavky. Tablety Swanson® obsahujú soľ - chondroitín sulfát. Metylsulfonylmetán (MSM) je prirodzene sa vyskytujúca organická zlúčenina síry.

Swanson®

Swanson Health Products je americký výrobca a distribútor doplnkov stravy založený v roku 1969. Spoločnosť je najväčším súkromným maloobchodným predajcom vitamínových katalógov v USA. Jej produkty sú vyrábané podľa správnej výrobnej praxe (GMP).

Doplnok stravy

Zloženie: Glukosamín sulfát, chondroitín sulfát, MSM, objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, spojivo: uhličitan vápenatý, protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín, spojivo: mastné kyseliny, stabilizátor: sodná soľ karboxymetylcelulózy, hypromelóza glycerín, čistená voda.

1 tableta obsahuje:

250 mg - Glukosamín sulfát (z mäkkýšov)

200 mg - chondroitín

150 mg - MSM (metylsulfonylmetán)

Obsah v odporúčanej dennej dávke (6 tabliet):


1500 mg - Glukosamín sulfát (z mäkkýšov)

1200 mg - chondroitín

900 mg - MSM (metylsulfonylmetán)Odporúčaná denná dávka: 3 tablety 2x denne. Treba zapiť vodou.

Obsah balenia: 120 tabliet

Skladovanie: Výrobok skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dávku na konzumáciu počas dňa. Výživové doplnky nemožno používať ako náhradu pestrej stravy. Prípravok sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.