Kurkumín (60 porcií)

Kurkumín (60 porcií)

FM14
19,12 €
rating Prečítajte si recenziu
Priemerné hodnotenie: 10/10 Počet recenzií: 1

Výživový doplnok F-curcumin obsahuje indický kurkumín a indický piperín vo forme prášku. Kurkumín je aktívna zlúčenina kurkumy, ktorá má silné antibakteriálne, antivírusové a protiplesňové vlastnosti.

 

F-kurkumín

 

 

Výživový doplnok F-curcumin obsahuje indický kurkumín a indický piperín vo forme prášku. Kurkumín je aktívna zlúčenina kurkumy, ktorá má silné antibakteriálne, antivírusové a protiplesňové vlastnosti. Kurkumín má tiež protinádorovú aktivitu. Okrem toho zlepšuje činnosť mozgu, zlepšuje imunitu a posilňuje srdce a pečeň. Kurkumín sa používa aj pri liečbe bolesti kĺbov a porúch trávenia. Samotný kurkumín sa zle vstrebáva, ale piperín zvyšuje jeho biologickú dostupnosť. Z tohto dôvodu je doplnok obohatený o indický piperín.

F-kurkumín sa vyrába z geneticky nemodifikovaných (neGM) surovín. Výživový doplnok F-Zinc neobsahuje objemové látky, konzervačné látky, farbivá ani sladidlá.

 

 

FORMEDS Sp. z oo

 

FORMEDS Sp. z oo sa špecializuje na výrobu doplnkov stravy v čistej práškovej forme bez pridaných konzervačných látok, farbív a sladidiel. Ponúka prírodné, účinné a bezpečné produkty. Celý výrobný proces je v súlade so systémom HACCP. Suroviny používané na výrobu jej produktov pochádzajú od renomovaných európskych dodávateľov.

 

Doplnok stravy

Ingrediencie: extrakt z kurkumy (Curcuma longa L. obsahuje 95 % kurkumínu), extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum obsahuje 95 % piperínu). Denná dávka 0,51 g obsahuje: extrakt z kurkumy - 500 mg, vrátane kurkumy indickej - 475 mg, extrakt z čierneho korenia - 10 mg (vrátane 9,5 mg indického piperínu).

 

Cista hmotnost: 30,6 g. Počet porcií na nádobu: 60

 

Ako použiť:

 

1. Nalejte 1 dávku (1 zarovnanú odmerku) do suchej nádoby.

 

2. Pridajte 200 ml vody alebo iného nápoja a premiešajte.

 

Poznámka: Dodržte poradie prípravy zmesi, ako je vysvetlené vyššie, aby sa prášok dôkladne rozpustil. Užite jednu porciu denne počas jedla. Pred pitím nádobu pretrepte.

 

Skladovanie: Chráňte pred svetlom, skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste mimo dosahu malých detí.

 

Pozor: Neprekračujte odporúčané denné dávky na konzumáciu počas dňa. Prípravok sa neodporúča pre tehotné a dojčiace ženy. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy.

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používaním webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.