Vitamín C MAX (60 porcií)

Vitamín C MAX (60 porcií)

FM18
7,49 €
rating Prečítajte si recenziu
Priemerné hodnotenie: 10/10 Počet recenzií: 1

Výživový doplnok F-VIT C MAX obsahuje vitamín C, vitamín D3 a zinok (citrát) v práškovej forme. Levotočivý vitamín C v práškovej forme sa vyznačuje veľmi vysokou savosťou.

 

Vitamín C MAX

 

 

Výživový doplnok F-VIT C MAX obsahuje vitamín C, vitamín D3 a zinok (citrát) v práškovej forme. Levotočivý vitamín C v práškovej forme sa vyznačuje veľmi vysokou savosťou. Vitamín C podporuje správne fungovanie imunitného systému a chráni bunky pred oxidačným stresom. Prispieva tiež k udržaniu normálneho energetického metabolizmu a k zníženiu únavy a vyčerpania. Vitamín D prispieva k udržaniu zdravých kostí a zubov. Podieľa sa na správnom vstrebávaní a využití vápnika a udržiavaní jeho správnej hladiny v krvi. Okrem toho vitamín D podporuje fungovanie svalového systému a imunitného systému. Zinok je jednou z najdôležitejších mikroživín potrebných pre správne fungovanie organizmu. Podporuje správne fungovanie imunitného systému účasťou na vývoji T-buniek.

F-VIT C MAX sa vyrába z geneticky nemodifikovaných (neGM) surovín. Výživový doplnok F-VIT C MAX neobsahuje žiadne plnivá, konzervačné látky, farbivá, sladidlá.

 

 

FORMEDS Sp. z oo

Spoločnosť FORMEDS Sp. z oo sa špecializuje na výrobu doplnkov stravy v čistej práškovej forme bez pridaných konzervačných látok, farbív a sladidiel. Ponúka prírodné, účinné a bezpečné produkty. Celý výrobný proces je v súlade so systémom HACCP. Suroviny používané na výrobu jej produktov pochádzajú od renomovaných európskych dodávateľov.

 

Ingrediencie: Vitamín C (kyselina L-askorbová), zinok (citrát zinočnatý), vitamín D (cholekalciferol).

Obsah v odporúčanej dennej dávke (1 g) (referenčný denný príjem %):

Vitamín C - 1000 mg (1250%)

Vitamín D-1 000 IU / 25 μg (500 %)

citrát zinočnatý - 32 mg, vrátane 10 mg zinku (100%).

 

Odporúčaná denná dávka: Pridajte 1 dávku (1 odmerku) do šálky s 200 ml vody alebo iného nápoja a premiešajte. Užívajte 1 krát denne počas jedla.

Cista hmotnost: 61,92 g. Počet porcií na nádobu: 60

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

 

Pozor: Neprekračujte odporúčané denné dávky na konzumáciu počas dňa. Prípravok by nemali užívať tehotné a dojčiace ženy.

Nové
rating 10
01.10.2021
Merlinchanteur
Pas encore débuter la cure, à suivre

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.