MSM - organická síra (90 porcií)

MSM - organická síra (90 porcií)

FM20
6,98 €
rating Prečítajte si recenziu
Priemerné hodnotenie: 10/10 Počet recenzií: 1

Výživový doplnok F-MSM obsahuje MSM alebo metylsulfonylmetán, čo je organická zlúčenina síry a prírodná zložka potravy. Hrá dôležitú úlohu pri syntéze aminokyselín, enzýmov, imunoglobulínov (protilátok) a glutatiónu.

 

F-MSM

 

 

Výživový doplnok F-MSM obsahuje MSM alebo metylsulfonylmetán, čo je organická zlúčenina síry a prírodná zložka potravy. Hrá dôležitú úlohu pri syntéze aminokyselín, enzýmov, imunoglobulínov (protilátok) a glutatiónu. MSM podporuje stavbu svalov, šliach a väzov. Podporuje regeneráciu chrupaviek v kĺboch. V kombinácii s glukosamínom a chondroitínom poskytuje MSM pružnosť chrupavky a podporuje jej fungovanie. MSM sa podieľa na syntéze kolagénu a keratínu. Má antireumatické a protizápalové vlastnosti. MSM Podporuje činnosť imunitného systému stimuláciou tvorby protilátok. Výživový doplnok F-MSM má veľmi vysokú savosť. Výživový doplnok F-MSM neobsahuje žiadne plnivá, konzervačné látky, farbivá, sladidlá.

 

 

FORMEDS Sp. z oo

 

FORMEDS Sp. z oo sa špecializuje na výrobu doplnkov stravy v čistej práškovej forme bez pridaných konzervačných látok, farbív a sladidiel. Ponúka prírodné, účinné a bezpečné produkty. Celý výrobný proces je v súlade so systémom HACCP. Suroviny používané na výrobu jej produktov pochádzajú od renomovaných európskych dodávateľov.

 

Zloženie: metylsulfonylmetán (MSM)

Denná dávka 0,8 g obsahuje: Metylsulfonylmetán (MSM) - 800 mg

 

Čistá hmotnosť: 72 g. Počet porcií na nádobu: 90.

 

Ako použiť:

 

1. Nalejte 1 dávku (1 zarovnanú odmerku) do suchej nádoby.

2. Pridajte 200 ml vody alebo iného nápoja a premiešajte.

 

Užívajte 1x denne počas jedla.

 

Skladovanie: Chráňte pred svetlom, skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste mimo dosahu malých detí.

 

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávky na konzumáciu počas dňa. Prípravok sa neodporúča pre tehotné a dojčiace ženy. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy.

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.