Vitamín B - komplex, 100 kapsúl

Vitamín B - komplex, 100 kapsúl

PRT09
16,53 €
rating Čítať 2 recenzie
Priemerné hodnotenie: 10/10 Počet recenzií: 2

Existuje niekoľko druhov vitamínov skupiny B, ktoré sa vyznačujú veľmi odlišnou aktivitou. Vo všeobecnosti sú vitamíny skupiny B veľmi potrebné pre správne fungovanie nervového systému.

 

Vitamín B – komplex

 

 

Existuje niekoľko druhov vitamínov skupiny B, ktoré sa vyznačujú veľmi odlišnou aktivitou. Vo všeobecnosti sú vitamíny skupiny B veľmi potrebné pre správne fungovanie nervového systému. Okrem toho pomáhajú znižovať stres a eliminovať jeho následky, regulovať rast a fungovanie buniek a udržiavať normálny metabolizmus makroživín. Vitamíny B tiež pomáhajú udržiavať zdravú pokožku a vlasy.

 

 

Puritan's Pride®

Puritan's Pride® je americký výrobca a distribútor doplnkov stravy. Suroviny používané na výrobu doplnkov značky Puritan's Pride® sú najvyššej kvality. Produkty Puritan's Pride® sa vyrábajú v súlade so správnou výrobnou praxou (GMP).

 

Doplnok stravy

Ingrediencie: Vitamín B-1 (tiamín) - 50 mg B-2 (riboflavín) - 50 mg B-3 (niacín) - 50 mg B-5 (kyselina pantoténová) - 50 mg B-6 (pyridoxín) - 50 mg B- 7 (biotín) - 50 mikrogramov, B-9 (kyselina listová), B-12 (kobalamín) - 50 mg kyseliny benzoovej (PABA) - 50 mg cholínu - 50 mg, inozitol - 50 mg patentovaná zmes: petržlen, žerucha , lucerna, sójový lecitín a ryžové otruby - 5 mg.

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula denne počas jedla.

Čistá hmotnosť: 70 g - 100 kapsúl

 

Úložný priestor: Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

 

Pozor: Neprekračujte odporúčané denné dávky na konzumáciu počas dňa. Prípravok sa neodporúča pre tehotné a dojčiace ženy. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy.

Nové
Bon produit
rating 10
08.01.2024
Laure
Je recommande
rating 10
17.11.2021
Iza Gronowska

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.