Vitamín B - komplex, 100 kapsúl

Vitamín B - komplex, 100 kapsúl

PRT09
16,53 €
rating Prečítajte si recenziu
Priemerné hodnotenie: 10/10 Počet recenzií: 1

Existuje niekoľko druhov vitamínov skupiny B, ktoré sa vyznačujú veľmi odlišnou aktivitou. Vo všeobecnosti sú vitamíny skupiny B veľmi potrebné pre správne fungovanie nervového systému.

 

Vitamín B – komplex

 

 

Existuje niekoľko druhov vitamínov skupiny B, ktoré sa vyznačujú veľmi odlišnou aktivitou. Vo všeobecnosti sú vitamíny skupiny B veľmi potrebné pre správne fungovanie nervového systému. Okrem toho pomáhajú znižovať stres a eliminovať jeho následky, regulovať rast a fungovanie buniek a udržiavať normálny metabolizmus makroživín. Vitamíny B tiež pomáhajú udržiavať zdravú pokožku a vlasy.

 

 

Puritan's Pride®

Puritan's Pride® je americký výrobca a distribútor doplnkov stravy. Suroviny používané na výrobu doplnkov značky Puritan's Pride® sú najvyššej kvality. Produkty Puritan's Pride® sa vyrábajú v súlade so správnou výrobnou praxou (GMP).

 

Doplnok stravy

Ingrediencie: Vitamín B-1 (tiamín) - 50 mg B-2 (riboflavín) - 50 mg B-3 (niacín) - 50 mg B-5 (kyselina pantoténová) - 50 mg B-6 (pyridoxín) - 50 mg B- 7 (biotín) - 50 mikrogramov, B-9 (kyselina listová), B-12 (kobalamín) - 50 mg kyseliny benzoovej (PABA) - 50 mg cholínu - 50 mg, inozitol - 50 mg patentovaná zmes: petržlen, žerucha , lucerna, sójový lecitín a ryžové otruby - 5 mg.

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula denne počas jedla.

Čistá hmotnosť: 70 g - 100 kapsúl

 

Úložný priestor: Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

 

Pozor: Neprekračujte odporúčané denné dávky na konzumáciu počas dňa. Prípravok sa neodporúča pre tehotné a dojčiace ženy. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy.

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používaním webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.