EGCG Extrakt zo zeleného čaju 400 mg, 90 kapsúl

EGCG Extrakt zo zeleného čaju 400 mg, 90 kapsúl

Now Foods
NOW01
13,69 €
rating Čítať 2 recenzie
Priemerné hodnotenie: 10/10 Počet recenzií: 2

EGCG Green Tea Extract je extrakt zo zeleného čaju s obsahom 200 mg EGCG (polyfenol epigalokatechín galát). Zlúčenina EGCG má silné antioxidačné vlastnosti, silnejšie ako vitamín C a E a je známa svojimi protirakovinovými vlastnosťami.

 

EGCG

EGCG Green Tea Extract je extrakt zo zeleného čaju s obsahom 200 mg EGCG (polyfenol epigalokatechín galát). Zlúčenina EGCG má silné antioxidačné vlastnosti, silnejšie ako vitamín C a E a je známa svojimi protirakovinovými vlastnosťami. Extrakt zo zeleného čaju EGCG má pozitívny vplyv na fungovanie buniek a reguláciu bunkového cyklu. Štúdie ukázali, že EGCG výrazne zvyšuje počet T-lymfocytov – buniek v imunitnom systéme, ktoré sú primárne zodpovedné za inhibíciu autoimunitnej reakcie.

Teraz Foods®

Now Foods ® je americký výrobca a distribútor doplnkov stravy. Spoločnosť pôsobí od roku 1948 a patrí medzi lídrov na trhu. Produkty Now Foods ® sú vyrábané podľa najvyšších štandardov správnej výrobnej praxe (GMP).

Doplnok stravy

Zloženie: Extrakt zo zeleného čaju (Camellia sinensis) (list) (štandardizovaný extrakt) (min. 80 % a 50 % katechínov, EGCG (epigalokatechín galát) -200 mg) - 400 mg (4 mg prirodzene sa vyskytujúceho kofeínu); Zelený čaj bez kofeínu (Camellia sinensis) (list) 50 mg.

Čistá hmotnosť: 90 kapsúl

Odporúčaná denná dávka (dospelí): 1 kapsula denne, najlepšie s jedlom.

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávky na konzumáciu počas dňa. Doplnky stravy nemožno užívať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Výrobok sa neodporúča pre tehotné a dojčiace ženy.

Vyrobené v USA podľa noriem GMP.

Nové
Excellent
rating 10
10.04.2023
Dorothea
Excellent quality
Bartonella Buhner-Protocol
rating 10
07.09.2022
Heidi
very good product

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používaním webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.