Vitamín B-komplex, 120 kapsúl

Vitamín B-komplex, 120 kapsúl

FM22
21,18 €

Výživový doplnok BICAPS® B COMPLEX obsahuje komplexné zloženie vitamínov skupiny B a inulínu bez akýchkoľvek prísad.

 

BICAPS® B KOMPLEX

Výživový doplnok BICAPS® B COMPLEX obsahuje komplexné zloženie vitamínov skupiny B a inulínu bez akýchkoľvek prísad. Výživový doplnok obsahuje okrem iného: vitamín B6 (P-5-P), vitamín B12 (metylkobalamín) a folát (L-metylfolát). Vo všeobecnosti sú vitamíny skupiny B veľmi potrebné pre správne fungovanie nervového systému. Okrem toho pomáhajú znižovať stres a eliminovať jeho následky, regulovať rast a fungovanie buniek a udržiavať normálny metabolizmus makroživín. Vitamíny B tiež pomáhajú udržiavať zdravú pokožku a vlasy.

BICAPS® B COMPLEX obsahuje prírodnú kapsulu pullulanu. Pullulan sa získava prirodzenou fermentáciou. Pri výrobe nie sú použité žiadne živočíšne suroviny, preto je kapsula vhodná pre vegetariánov a vegánov. Prípravok neobsahuje umelé plnivá, odfarbovače a farbivá ako stearan horečnatý, oxid kremičitý a oxid titaničitý.

FORMEDS Sp. z oo

Spoločnosť FORMEDS Sp. z oo sa špecializuje na výrobu doplnkov stravy v čistej práškovej forme bez pridaných konzervačných látok, farbív a sladidiel. Ponúka prírodné, účinné a bezpečné produkty. Celý výrobný proces je v súlade so systémom HACCP. Suroviny používané na výrobu jej produktov pochádzajú od renomovaných európskych dodávateľov.

Doplnok stravy

Ingrediencie: inulín, cholín (cholín hydrogéncitrát), vitamín B1 (tiamínmononitrát), vitamín B2 (riboflavín), niacín (amid kyseliny nikotínovej, kyselina nikotínová), kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý), inozitol, PABA (kyselina paraaminobenzoová), vitamín B6 (P-5-P 5'-pyridoxal fosfát), pullulan (obal kapsuly), biotín (D-biotín), folát (L-metylfolát vápenatý), vitamín B12 (metylkobalamín).

Obsah v odporúčanej dennej dávke (2 kapsuly) (referenčný denný príjem %):

• Vitamín B2 – 50 mg (3 571 %),

• Niacín (mg NE) (B3) – 50 mg (312 %),

• Cholín (B4) – 50 mg,

• Kyselina pantoténová (B5) – 50 mg (833 %),

• Vitamín B6 – 25 mg (1 785 %),

• Biotín (B7) – 500 μg (1 000 %),

• Inositol – 50 mg,

• Folát (B9) – 500 μg (250 %),

• PABA (B10) – 50 mg,

• Vitamín B12 – 500 μg (20 000 %),

• Inulín – 120 mg.

Odporúčaná denná dávka: Užívajte 2 kapsuly raz denne počas jedla.

Cista hmotnost: 35,15 g - 120 kapsúl

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Pozor: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky nemožno používať ako náhradu pestrej stravy. Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám.

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používaním webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.