zinok (60 porcií)

zinok (60 porcií)

FM08
6,20 €

Zinok je jednou z najdôležitejších mikroživín potrebných pre správne fungovanie organizmu.

 

F-ZINOK

 

 

Zinok je jednou z najdôležitejších mikroživín potrebných pre správne fungovanie organizmu. Podporuje správne fungovanie imunitného systému účasťou na vývoji T lymfocytov. Zinok je nevyhnutný pre udržanie správneho metabolizmu sacharidov. Zlepšuje tiež intelektuálne schopnosti, predchádza demencii a podporuje liečbu depresií. Okrem toho zinok chráni bunky pred poškodením voľnými radikálmi.

 

F-zinok sa vyrába zo surovín geneticky nemodifikovaných (non GMO). Výživový doplnok F-Zinc neobsahuje objemové látky, konzervačné látky, farbivá, sladidlá.

 

 

FORMEDS Sp. z oo

 

Spoločnosť FORMEDS Sp. z oo sa špecializuje na výrobu doplnkov stravy v čistej práškovej forme bez pridaných konzervačných látok, farbív a sladidiel. Ponúka prírodné, účinné a bezpečné produkty. Celý výrobný proces je v súlade so systémom HACCP. Suroviny používané na výrobu jej produktov pochádzajú od renomovaných európskych dodávateľov.

 

 

Doplnok stravy

Zloženie: citrát zinočnatý 48 mg, z toho zinok 15 mg (150 %), inulín (koreň čakanky) - 752 mg

 

Čistá hmotnosť: 48 g. Počet porcií na nádobu: 60

 

Ako použiť:

1. Nalejte 1 dávku (1 zarovnanú odmerku) do suchej nádoby.

2. Pridajte 200 ml vody alebo iného nápoja a premiešajte.

 

Poznámka: Dodržte poradie prípravy zmesi, ako je vysvetlené vyššie, aby sa prášok dôkladne rozpustil. Užite jednu porciu denne počas jedla. Pred pitím nádobu pretrepte.

 

Skladovanie: Chráňte pred svetlom, skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste mimo dosahu malých detí.

 

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávky na konzumáciu počas dňa. Prípravok sa neodporúča pre tehotné a dojčiace ženy. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy.

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.