Organický osobný vonkajší sprej 100 (ml)

Organický osobný vonkajší sprej 100 (ml)

ES01
15,65 €
rating Prečítajte si recenziu
Priemerné hodnotenie: 10/10 Počet recenzií: 1
Organický osobný vonkajší sprej

je šikovná zmes esenciálnych olejov a organických zložiek vrátane citrónového eukalyptu, citronely, bazalky, citrónovej trávy a cédrového dreva.

 

Organický osobný vonkajší sprej je lahodne voňajúci, povznášajúci a osviežujúci organický telový sprej a sprej do miestnosti. Organický telový sprej je šikovná zmes esenciálnych olejov a organických zložiek vrátane citrónového eukalyptu, citronely, bazalky, citrónovej trávy a cédrového dreva. Neobsahuje syntetické prísady a agresívne chemikálie Namiesto toho je vyrobený iba z certifikovaných organických a prírodných prísad pochádzajúcich z matky prírody. Organický osobný vonkajší sprej je tiež vegánsky a bez krutosti!

Vďaka šikovnej kombinácii zložiek s antibakteriálnymi vlastnosťami bude organický osobný vonkajší sprej hydratovať a vyživovať aj vašu pokožku.

 

Zloženie : organická šťava z listov Aloe Vera*, organický alkohol (z cukrovej trstiny)*, prírodný kaprylyl/kaprylglukozid (odvodený z cukru)**, organický olej z mäty piepornej*, organický olej z mäty piepornej*, organický cedrový olej* O Stromový olej*, Organický bazalkový olej*, Organický klinčekový olej*, Organický koriandrový olej*, Organický citrónový eukalyptový olej*, Organický citrónový olej*, Prírodný kokosový glutamát sodný (z rastlín)**, Prírodný glycerylkaprylát (z rastlinného pôvodu)** , prírodný polyglyceryl-6 oleát (získaný zo zeleniny)**, sodná soľ surfaktínu (prírodná konzervačná látka)**, kyselina citrónová (získaná z citrusových plodov)**, citral (získaná z citrusových plodov)**, geraniol (z rastlín)**, eugenol (z rastlín)**, limonén (z ovocia)**, linalool (z rastlín)**, citronellol (z rastlín)**

VŠETKY ingrediencie buď *Organické alebo **Prírodné 

NO Hidden Nasties!

Organický osobný vonkajší sprej neobsahuje…

  • ŽIADNE syntetické zložky
  • ŽIADNE škodlivé chemikálie
  • nadšenie a recenzie

 

ECO OD SONYA RAD OVLÁDAČOV:

Eco By Sonya je spoločnosť založená na autentickosti a transparentnosti, a preto sú naše certifikácie TAK dôležité

  • Rad produktov na opálenie a starostlivosť o telo je vyrobený zo 100% organických, prírodných zložiek certifikovaných organizáciou Organic Food Chain Australia
  • Eco od Sonya je akreditovaný bez toxických látok od Safe Cosmetics Australia
  • Eco od Sonya je hrdo Vegan, licencovaný PETA a akreditovaný Choose Cruelty Free.

 

Čistá hmotnosť: 100 ml

Skladovanie:  Uchovávajte pri izbovej teplote na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.