Slimák prírodný 100 ml

Slimák prírodný 100 ml

ZAR04
17,83 €
rating Prečítajte si recenziu
Priemerné hodnotenie: 10/10 Počet recenzií: 1

Vysoko kvalitný doplnok stravy SNAIL NATURAL vo svojom zložení obsahuje hydrolyzát z mäsa nôh, slizový koncentrát Helix Aspersa Muller od Helix Aspersa Muller.

 

Prírodný slimák

Vysoko kvalitný doplnok stravy SNAIL NATURAL vo svojom zložení obsahuje hydrolyzát z mäsa nôh, slizový koncentrát Helix Aspersa Muller od Helix Aspersa Muller získaný revolučným spôsobom spoločnosťou ZaraPharm, vitamíny a stabilizátory - aby produkt priaznivo pôsobil na:

 • gastro
 • črevné problémy (vredy, gastritída, kyseliny a závažnosť žalúdka, pálenie záhy, bolesti žalúdka a pod.)
 • pomoc pri liečbe akné
 • vyhladenie vrások
 • stimulácia imunitného systému (antioxidačný a energizujúci účinok)
 • redukcia vredov, rán, infekcií a jaziev
 • odkyslenie organizmu
 • pigmentácia vlasov (proti šediveniu)
 • zníženie absorpcie cholesterolu
 • črevná flóra
 • Spevnenie, výživa a vyhladenie pokožky
 • pomoc pri liečbe kožných ochorení
 • regenerácia a výživa celého organizmu

Účinok sirupu je navyše umocnený prídavkom vitamínu C, dexpantenolu a akácie, ktoré spolu s prírodnými slizovými zložkami výrazne podporujú regeneračné a odkysľovacie procesy. Vďaka kombinácii zložiek má prípravok dodatočný oxidačný a tonizujúci účinok na naše telo. Antibakteriálne vlastnosti sirupu možno pripísať množstvu peptidov, takže extrakt možno použiť aj na antibiotickú terapiu – proti infekciám tráviaceho traktu spôsobených Helicobacter pylori.

Pôsobí ako prírodné antibiotikum a je účinnejšie ako lieky, na ktoré ľudský organizmus často prejavuje rezistenciu. Koncentrácia peptidov obsahujúcich meď v extrakte je nezvyčajná. Stimulujú tvorbu kolagénu, elastínu a opravujú tkanivo a sliznicu, vďaka čomu je prípravok ideálny pre ľudí s dermatologickými poruchami.

Tento produkt ponúka prírodné extrakty, ktoré nepoškodzujú organizmus, brzdia rozvoj bakteriálneho kmeňa Helicobacter Pylory a zostáva bezpečný pre obe strany - okrem neuveriteľných vlastností pre naše telo im získavanie hlienu zo slimákov neškodí a je úplne bezpečné pre ich. Slimačí sliz je extrahovaný revolučnou metódou a spĺňa očakávania kozmetického a farmaceutického priemyslu – od liečby chorôb žalúdka a dvanástnika až po dokonalú regeneráciu pokožky. Sliz obsahuje enzýmy, peptidy, kyseliny, oligosacharidy a rozpustné bielkoviny, ktoré podporujú regeneráciu sliznice. Táto zložka vďaka sofistikovanej slizničnej extrakcii zo slimáka okamžite redukuje jazvy v estetickej kozmetike. Táto zložka je vďaka svojmu vysoko kvalitnému slizu bohatým zdrojom prírodného kolagénu, elastínu, kyseliny glykolovej, alantoínu, vitamínov a prírodných antibiotík s vynikajúcou biologickou dostupnosťou - čo znamená, že má nielen silný regeneračný účinok na tkanivo, ale aj výrazne viditeľné na pokožke - spevňuje, regeneruje a vyhladzuje.

Táto látka má predovšetkým liečivé vlastnosti – podporuje hojenie rán, akné a podráždení. Dokonale spevňuje a vyhladzuje pokožku poznačenú procesom starnutia.

Vitamín B5 (kyselina pantoténová) obsiahnutý v predmetnom prípravku sa podieľa aj na regenerácii kožných buniek a slizníc a podieľa sa na tvorbe protilátok, ktoré sú súčasťou imunitného systému, čím sa posilňujú vlastnosti doplnku stravy. Podporou procesu pigmentácie vlasov vitamín B5 zabraňuje šediveniu vlasov.

Kyselina pantoténová sa podieľa na premenách súvisiacich s hospodárením s energiou v tele, ako je syntéza mastných kyselín a oxidačné reakcie, čo je dôležité najmä pre športovcov. Tento vitamín je pre naše telo veľmi dôležitý pre jeho regeneračné vlastnosti, je súčasťou mnohých buniek nášho tela a má ochranný účinok na srdce. Zúčastňuje sa tiež syntézy cholesterolu, steroidných hormónov (ako kortizol, testosterón, estradiol, progesterón), neurotransmiterov (serotonín, dopamín) a vitamínu A a vitamínu D.

Akáciová guma, tiež známa ako arabská guma alebo senegalská guma, je viskózna, na vzduchu tvrdnúca rastlinná guma, ktorú produkujú vyššie rastliny, baktérie a riasy.

Čo je arabská guma? (agát)

Akáciová guma (arabská) sa získava najmä zo senegalskej akácie, ktorá sa vyskytuje na západnom pobreží Afriky. V medicíne sa používa pre svoje protizápalové vlastnosti. Ide o multimolekulárny sacharid, ktorý sa čiastočne rozkladá v hrubom čreve. Vo farmácii sa akáciová guma používa najmä na výrobu ochranných liečiv pri zápalových stavoch slizníc a tabliet. Používa sa aj preto, že má schopnosť brániť zrážaniu ťažkých kovov. Používa sa aj do pastiliek, sirupov a kvapiek proti kašľu, pretože má schopnosť upokojiť podráždené sliznice. Odporúča sa aj ľuďom trpiacim zápalom ďasien, faryngitídou či laryngitídou. Akáciová guma je produkt, ktorý umožňuje podporovať procesy znižujúce vstrebávanie cholesterolu z čriev do krvi, preto sa jej konzumácia odporúča ľuďom, ktorí bojujú so zvýšeným cholesterolom a chcú svoju liečbu ešte podporiť. Jeho konzumácia navyše dodáva pocit sýtosti, čo určite uspokojí ľudí, ktorí bojujú s nadváhou. Štúdie ukazujú, že arabská guma môže mať vplyv aj na posilnenie kostí a zvýšenie imunity.

Suplementácia akáciovou gumou vám umožní zabudnúť na otravný hlad. Výhody používania akáciovej gumy sa ukážu ako mimoriadne dôležité aj pre ľudí, ktorí bojujú s kožnými problémami alebo popáleninami. Používa sa aj v kozmetike, hlavne na výrobu éterických olejov a rôznych druhov krémov či masiek. Vyznačuje sa zmäkčujúcim a zvlhčujúcim účinkom. Určite si jeho suplementácia postačí aj u ľudí, ktorí bojujú s kožnými problémami.

Doplnok stravy

Výrobca: Zarapharm

Ingrediencie:

Helix Aspersa Muller hlien 40 mg.

Vitamín B5 0,9 mg

Vitamín C 0,9 mg.

D fruktóza 0,1 mg.

Akácia 0,9 mg

Voda

Čistá hmotnosť: 100 ml

Odporúčaná denná dávka: Doplnok sa odporúča užívať nalačno - 20 minút pred jedlom. Počiatočná dávka je 10 ml/2x denne počas prvých 10 dní. Potom, po 10 dňoch, by sa malo dávkovanie znížiť na 1x denne. Účinky viditeľné už po prvom mesiaci pravidelnej liečby. Sirup je obohatený o príjemnú jablkovú vôňu, takže suplementácia je nielen účinná, ale aj príjemná.

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávky na konzumáciu počas dňa. Výživové doplnky nemožno užívať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Prípravok sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám.

Nové
escargot
rating 10
30.05.2022
sabine.jm
très satisfaite

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používaním webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.