Bicaps Glukosamín (Glukozamín + chondroitín), 60 kapsúl

Bicaps Glukosamín (Glukozamín + chondroitín), 60 kapsúl

FM26
9,56 €

BICAPS GLUCOSAMINE obsahuje 700 mg D-glukosamín 2KCI sulfátu z kôrovcov, vrátane 420 mg D-glukozamínu a 25 mg shondroitín sulfátu zo žraloka, vrátane 18,15 mg chondroitínu. Výrobok neobsahuje umelé prísady.

 

Bicaps Glukosamín

Glukozamín + chondroitín

BICAPS GLUCOSAMINE obsahuje 700 mg D-glukosamín 2KCI sulfátu z kôrovcov, vrátane 420 mg D-glukozamínu a 25 mg shondroitín sulfátu zo žraloka, vrátane 18,15 mg chondroitínu. Výrobok neobsahuje umelé prísady. Glukosamín sulfát podporuje kĺby. Táto látka je stavebným kameňom zlúčenín nachádzajúcich sa v kĺbovej chrupavke, väzivách a šľachách.

BICAPS C 1000 obsahuje prírodnú kapsulu pullulanu. Pullulan sa získava prirodzeným procesom fermentácie. Pri výrobe sa nepoužívajú suroky živočíšneho pôvodu, preto je kapsula vhodná pre vegetariánov a vegánov. Výrobok neobsahuje umelé plnivá, protihrudkujúce látky a farbivá ako: stearan horečnatý, oxid kremičitý, oxid titaničitý a pod.

Vhodné pre vegetariánov a vegánov.

FORMEDS Sp. z oo

Spoločnosť FORMEDS Sp. z oo sa špecializuje na výrobu doplnkov stravy v čistej práškovej forme bez pridaných konzervačných látok, farbív a sladidiel. Ponúka prírodné, účinné a bezpečné produkty. Celý výrobný proces je v súlade so systémom HACCP. Suroviny používané na výrobu jej produktov pochádzajú od renomovaných európskych dodávateľov.

Doplnok stravy

Zloženie: D-glukosamín sulfát 2KCI z kôrovcov, pullulan (obal kapsuly), chondroitín sulfát zo žraloka.

Denná dávka – 1 kapsula obsahuje (referenčný príjem %):

D-glukózamín 2KCI sulfát - 700 mg, vrátane: D-glukózamínu - 420 mg;

Chondroitín sulfát zo žraloka - 25 mg, vrátane: chondroitínu - 18,15 mg.

Odporúčané denné dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu 1x denne počas jedla.

Čistý obsah: 43,5 g - 60 kapsúl

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávky na konzumáciu počas dňa. Prípravok sa neodporúča pre tehotné a dojčiace ženy. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy.

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.