Koenzým Q-10 100 mg, 60 kapsúl

Koenzým Q-10 100 mg, 60 kapsúl

PRT04
14,98 €

Koenzým Q10 je prírodný antioxidant, ktorý sa podieľa na reťazci metabolických chemických reakcií, ktoré vytvárajú energiu v bunkách.

 

Koenzým Q10

 

Koenzým Q10 je prírodný antioxidant, ktorý sa podieľa na reťazci metabolických chemických reakcií, ktoré vytvárajú energiu v bunkách. Zlepšuje využitie kyslíka v myokarde a krvný obeh. Okrem toho koenzým Q10 stimuluje imunitný systém k produkcii protilátok a zvyšuje pomer CD4 k CD8. Pomer výrazne klesá u pacientov s chronickými ochoreniami.

 

Puritan's Pride®

 

Puritan's Pride® je americký výrobca a distribútor doplnkov stravy. Suroviny používané na výrobu doplnkov značky Puritan's Pride® sú najvyššej kvality. Produkty Puritan's Pride® sa vyrábajú v súlade so správnou výrobnou praxou (GMP).

 

Doplnok stravy

 

Zloženie: koenzým Q10, olej z ryžových otrúb, želatína, rastlinný glycerín, lecitín ( sójový ), oxid titaničitý.

Výrobok neobsahuje: umelé arómy, sladidlá, konzervačné látky, cukor, škrob, mlieko, laktózu, lepok, pšenicu, droždie, sodík.

Obsah v odporúčanej dennej dávke (1 kapsula): Koenzým Q10 100 mg,

 

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula denne, najlepšie s jedlom.

Čistá hmotnosť: 27 g - 60 kapsúl

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

 

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávky na konzumáciu počas dňa. Prípravok sa neodporúča pre tehotné a dojčiace ženy. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy.

 

 

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.