Quercetin 500™ 500 mg, 200 kapsúl

Quercetin 500™ 500 mg, 200 kapsúl

JARR04
Vypredané
53,99 €

Kvercetín patrí do skupiny flavonoidov. Pomáha pri utesňovaní krvných ciev a znižuje ich priepustnosť. Kvercetín má tiež antihistamínový účinok. Zmierňuje následky ožiarenia a znižuje únavu a stres.

 

kvercetín

Kvercetín patrí do skupiny flavonoidov. Pomáha pri utesňovaní krvných ciev a znižuje ich priepustnosť. Kvercetín má tiež antihistamínový účinok. Zmierňuje následky ožiarenia a znižuje únavu a stres. Kvercetín sa podieľa na regulácii mnohých bunkových procesov, ako je bunková proliferácia a smrť. Okrem toho má kvercetín ochranný účinok na vitamíny C a E, zabraňuje oxidácii askorbátu.

Jarrowove vzorce

Jarrow Formulas je americký výrobca doplnkov stravy, ktorý pôsobí na americkom trhu od roku 1977. Kompletný rad výživových produktov spoločnosti zahŕňa vitamíny, minerály, probiotiká, štandardizované bylinné koncentráty, aminokyseliny, enzýmy a produkty enterálnej výživy.

Doplnok stravy

Zloženie: kvercetín, stearan horečnatý, oxid kremičitý, želatína

Obsah v odporúčanej dennej dávke (1 kapsula): Quercetin - 500 mg

Žiadna pšenica, žiadny lepok, žiadna sója, žiadne mliečne výrobky, žiadne vajcia, žiadne ryby / kôrovce, žiadne orechy.

Bez obsahu GMO

Vhodné pre vegetariánov/vegánov

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula denne s jedlom

Čistá hmotnosť: 200 kapsúl

Skladovanie: Malým deťom neprístupné. Skladujte na suchom mieste, vyhýbajte sa nadmernému teplu.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávky na konzumáciu počas dňa. Výživové doplnky nemožno užívať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Výrobok sa neodporúča pre tehotné a dojčiace ženy.

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používaním webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.