ProbioBalance, Bifidobacterium Forte Balance 20 mld., 60 zeleninových kapsúl.

ProbioBalance, Bifidobacterium Forte Balance 20 mld., 60 zeleninových kapsúl.

Aliness
ALI41
24,52 €
rating Prečítajte si recenziu
Priemerné hodnotenie: 10/10 Počet recenzií: 1
Výživový doplnok ProbioBalance Bifidobacterium FORTE Balance obsahuje 20 miliárd probiotických baktérií v každej kapsule.

 

ProbioBalance

Výživový doplnok ProbioBalance Bifidobacterium FORTE Balance obsahuje 20 miliárd probiotických baktérií v každej kapsule. Každá baktéria je pokrytá dvojitou lipidovou vrstvou, ktorá poskytuje účinnú bariéru, umožňujúcu baktériám bezpečne prejsť kyslým prostredím žalúdka, aby sa dostali do čriev neporušené, kde majú prejaviť svoju biologickú aktivitu.

MedicaLine

MedicaLine je poľský výrobca liekov a potravinových doplnkov, ktorý pôsobí na miestnom trhu od roku 2007. MedicaLine vlastní značku potravinových doplnkov Aliness. Produkty značky Aliness obsahujú prírodné zlúčeniny, ktoré sa vyznačujú rýchlou a vysokou úrovňou absorpcie účinných látok. Vitamíny z ich ponuky môžu užívať ľudia s bezlepkovou diétou, ako aj ľudia s alergiami a intoleranciou laktózy.

Doplnok stravy

Zloženie: Bifidobacterium breve BR03, Bifidobacterium animalis lactis BS01, ifidobacterium bifidum BB01, Bifidobacterium infantis BI02, Bifidobacterium longum BL03, obal baktérie: glycerínové estery mastných kyselín, obal kapsuly (väzobná látka: hydroxypropylmetylcelulóza).

Odporúčaná denná dávka: 1-2 kapsuly denne s jedlom.

Čistá hmotnosť: 60 kapsúl Vege

Skladovanie: Chráňte pred svetlom, skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste mimo dosahu malých detí.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku počas dňa. Tento produkt nemôžu užívať tehotné a dojčiace ženy. Tento produkt nemožno použiť ako náhradu pestrej stravy.


Nové
Fajnie
rating 10
27.11.2023
Irene TT
Swietnie produkt

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.