Permealín (20 vrecúšok)

Permealín (20 vrecúšok)

PileJe
MED04
38,49 €

Permealine Integral je doplnok stravy bohatý na L-glutamín, inulín, vitamín A a zinok. Podporuje regeneráciu črevnej sliznice a zlepšuje jej činnosť.

 

Permealínový

 

Permealine je doplnok stravy bohatý na L-glutamín, inulín, vitamín A a zinok. Podporuje regeneráciu črevnej sliznice a zlepšuje jej činnosť. Permealine Integral prispieva k správnej funkcii imunitného systému a slizníc, ako aj k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

 

Suplementácia permealínom sa odporúča pri:

 

  • stavy chronickej dysbiózy,
  • syndróm netesného čreva spojený s alergiami a gastrointestinálnou intoleranciou.

 

 

Výživový doplnok vyvinutý na vedeckom základe.

 

PiLeJe

 

Groupe PiLeJe je francúzska spoločnosť založená v roku 1991. PiLeJe ponúka iba produkty prírodného pôvodu v dávkach zodpovedajúcich dennej potrebe ľudského tela a vyznačujúce sa optimálnou asimiláciou gastrointestinálneho traktu.

 

Zloženie: inulín, dextrín, L-glutamín, prírodná pomarančová aróma, extrakt zo zeleného čaju, Camellia sinensis (listy), maltodextrín (nosič), vitamín A (beta karotén), kyselina citrónová (regulátor kyslosti), glukonát zinočnatý, extrakt zo stévie listy rebaudiana (sladidlo).

 

Čistá hmotnosť: 90 g - 20 vrecúšok

 

Použitie: Vrecúško rozpustite v pohári vody (150 ml) a užívajte 1x denne, alebo si obsah vrecúška rozdeľte na dve dávky s dvomi hlavnými jedlami. Trvanie suplementácie je 14 dní. Terapiu sa odporúča opakovať.

 

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

 

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávky na konzumáciu počas dňa. Doplnky stravy nemožno užívať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy.

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.