• Nové
Barberry Nutramedix 30 ml
Barberry Nutramedix 30 ml
Barberry Nutramedix 30 ml
Barberry Nutramedix 30 ml

Barberry Nutramedix 30 ml

CWD22-30
29,26 €

Barberry je tekutý extrakt vyrobený z koreňov Oregon Grapeholly (Mahonia aquifolium). Tiež známy ako koreň oregonského hrozna sa po stáročia používa v tradičnej čínskej medicíne.

 

BarberryBarberry je tekutý extrakt vyrobený z koreňov Oregon Grapeholly (Mahonia aquifolium). Tiež známy ako koreň oregonského hrozna sa po stáročia používa v tradičnej čínskej medicíne.

Doplnok stravy


Nutramedix®
Nutramedix je americký výrobca doplnkov stravy, ktorý pôsobí na americkom trhu od roku 1993. Produkuje vysoko kvalitné bioaktívne rastlinné extrakty založené na patentovanej extrakčnej metóde. Produkty Nutramedix sa vyznačujú vysokou účinnosťou a širokým spektrom účinku.


Zloženie: extrakt z koreňa čučoriedky (Mahonia aquifolium), minerálna voda, etanol (20-24)%

Použitie: 15 až 30 kvapiek dajte do 120 ml vody a pred pitím počkajte minútu. Užívajte 2-4 krát denne alebo podľa pokynov lekára.


Čistá hmotnosť: 30 ml

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky nemožno používať ako náhradu pestrej stravy. Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používaním webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.