Banderol Nutramedix 60 ml

Banderol Nutramedix 60 ml

CWD35-60
Vypredané
53,53 €
rating Čítať 3 recenzie
Priemerné hodnotenie: 10/10 Počet recenzií: 3

Banderol Microbial Defense je extrakt z kôry Otoba sp. - strom pôvodom z Južnej Ameriky. Banderol má protizápalové vlastnosti a široké spektrum antimikrobiálnych, antivírusových, antiparazitárnych účinkov.

 

Banderolova mikrobiálna obrana

Banderol Microbial Defense je extrakt z kôry Otoba sp. - strom pôvodom z Južnej Ameriky. Banderol má protizápalové vlastnosti a široké spektrum antimikrobiálnych, antivírusových, antiparazitárnych účinkov. Banderol je účinný proti Borelia burgdorferi a iným odrodám Borrelia vrátane účinných cýst a biofilmu baktérií Borrelia. Je účinný aj proti koinfekciám lymskej boreliózy, ako sú Bartonella, Babesia, Chlamydia, Mykoplasma, Rickettsia (vrátane Coxiella a Erlichia) alebo Cytomegalovírus. Je účinný aj proti plesni Candida. V štúdii uskutočnenej na University of Guayaquil v Ekvádore o Banderolovej mikrobiálnej obrane Nutramedix sa ukázalo, že produkt má silné protizápalové vlastnosti a znižuje zápal o 84,4 %. Banderol Microbial Defense sa používa v Cowdenovom podpornom programe a mal by sa používať v spojení s inými produktmi z Cowdenského protokolu.

Nutramedix®

Nutramedix je americká spoločnosť, ktorá pôsobí na americkom trhu od roku 1993. Nutramedix vyrába vysoko kvalitné, bioaktívne rastlinné extrakty. Vďaka patentovanej extrakčnej metóde sa produkty vyznačujú vysokou účinnosťou a širokým spektrom účinku.

Zloženie: extrakt z kôry banderolu (Otoba sp.), minerálna voda, etanol (20-24)%.

Použitie: Nalejte 1-30 kvapiek do 120 ml vody a počkajte jednu minútu, kým zmes vypijete. Začnite s jednou kvapkou dvakrát denne (30 minút pred jedlom) a pomaly dávku zvyšujte na 30 kvapiek dvakrát denne. Pred použitím pretrepte.

Čistá hmotnosť: 60 ml

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Nové
Muy buen producto.
rating 10
05.12.2022
Santiago
Precios muy competitivos y. muy rápidos en la entrega
Chris
rating 10
03.03.2022
Chris
It is ok
Good evening
rating 10
30.01.2022
Chris
Good evening
I can say that the products bought from your company arrived to me in optimal time.
I can\'t comment on the quality, until I use them for at least 1/2 month.
With high respect
Chris

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používaním webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.