Magnesium Malate Nutramedix 120 kapsúl

Magnesium Malate Nutramedix 120 kapsúl

CWD52-C
20,41 €
rating Čítať 4 recenzie
Priemerné hodnotenie: 10/10 Počet recenzií: 4

Magnézium malát je veľmi dobre absorbovateľná telesná forma horčíka. Horčík je pre organizmus nevyhnutný minerál a väčšina chronicky chorých ľudí má nedostatok horčíka.

 

Malát horečnatýMagnézium malát je veľmi dobre absorbovateľná telesná forma horčíka. Horčík je pre organizmus nevyhnutný minerál a väčšina chronicky chorých ľudí má nedostatok horčíka. Asi päťdesiat percent metabolických enzýmov, ktoré sú v konečnom dôsledku zodpovedné za produkciu energie ATP pre správnu funkciu buniek, vyžaduje horčík ako kofaktor. Horčík je nevyhnutný pre udržanie normálneho srdcového rytmu, krvného tlaku, funkcie nervov a mozgu, správne sťahovanie a dilatáciu kostrového svalstva, hladkého svalstva čriev, žlčníka, vývodu pankreasu atď.

Doplnok stravyNutramedix®
Nutramedix je americký výrobca doplnkov stravy, ktorý pôsobí na americkom trhu od roku 1993. Produkuje vysoko kvalitné bioaktívne rastlinné extrakty založené na patentovanej extrakčnej metóde. Produkty Nutramedix sa vyznačujú vysokou účinnosťou a širokým spektrom účinku.

Ingrediencie: Horčík (patentovaná receptúra ​​Albion® d-magnesium malát) 200 mg, vegetariánska kapsula (hypromelóza a voda), stearan horečnatý rastlinného pôvodu

Obsah v odporúčanej dennej dávke (4 kapsuly): Horčík (patentovaný vzorec Albion® d-magnézium malát) - 800 mg

Použitie: 2 kapsuly 2-krát denne (pred jedlom).

Cista hmotnost: 120 kapsúl

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Pozor: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky nemožno používať ako náhradu pestrej stravy. Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám.

Nové
Filtrovať recenzie
(4)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Resetovať

Brill
rating 10
18.05.2022
Eg
Magic
Very good form
rating 10
14.12.2021
Bart
Good absorbable form
rating 10
14.04.2021
Jake
rating 10
08.09.2020
Apostolos

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používaním webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.