Petržlen Nutramedix 30 ml
Petržlen Nutramedix 30 ml
Petržlen Nutramedix 30 ml
Petržlen Nutramedix 30 ml
Petržlen Nutramedix 30 ml
Petržlen Nutramedix 30 ml

Petržlen Nutramedix 30 ml

CWD11-30
22,46 €

Detox petržlenu je extrakt z listov petržlenu (lat. Petroselinum crispum). Petržlen Detox čistí telo od toxínov a biotoxínov, detoxikuje pečeň, obličky, lymfatický systém a medzibunkové priestory.

 

Detox petržlenu
Detox petržlenu je extrakt z listov petržlenu (lat. Petroselinum crispum). Petržlen Detox čistí telo od toxínov a biotoxínov, detoxikuje pečeň, obličky, lymfatický systém a medzibunkové priestory. Petržlen Detox tiež čistí krv a znižuje Herxovu reakciu. Okrem toho dopĺňa nedostatok vápnika, železa, tiamínu, riboflavínu, karoténu, vitamínu A a vitamínu C. Detox petržlenu je súčasťou programu podpory Cowden a mal by sa používať v spojení s inými produktmi Cowden's Protocol.Doplnok stravyNutramedix®
Nutramedix je americký výrobca doplnkov stravy, ktorý pôsobí na americkom trhu od roku 1993. Produkuje vysoko kvalitné bioaktívne rastlinné extrakty založené na patentovanej extrakčnej metóde. Produkty Nutramedix sa vyznačujú vysokou účinnosťou a širokým spektrom účinku.

Ingrediencie: Extrakt z listov petržlenu (Petroselinum crispum), minerálna voda, etanol (20-24)%.

Použitie: Nalejte 10 kvapiek (0,5 ml) do 120 ml vody a pred pitím počkajte minútu. V prípade potreby sa môže užívať niekoľkokrát počas dňa. Pred použitím fľaštičku pretrepte. Ak zaznamenáte Herxovu reakciu, užívajte 10 kvapiek petržlenovej vňate v priemere každých 10 minút počas 1-2 hodín.

Cista hmotnost: 30 ml

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Pozor: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky nemožno používať ako náhradu pestrej stravy. Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám.

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.