Quercetin 120 kapsúl (Nutramedix)
Quercetin 120 kapsúl (Nutramedix)
Quercetin 120 kapsúl (Nutramedix)
Quercetin 120 kapsúl (Nutramedix)
Quercetin 120 kapsúl (Nutramedix)
Quercetin 120 kapsúl (Nutramedix)

Quercetin 120 kapsúl (Nutramedix)

CWD53-C
23,90 €
rating Prečítajte si recenziu
Priemerné hodnotenie: 10/10 Počet recenzií: 1
Kvercetín patrí do skupiny flavonoidov známych ako flavanoly, ktoré zrejme podporujú normálne detoxikačné procesy tela súvisiace s antioxidačnou aktivitou a v niektorých prípadoch sa viažu na železo, čím podporujú zdravý stav oxidácie.

 

kvercetín


NutraMedix Quercetin sa čistí z kvetov Sophora japonica, bežne známej ako japonský strom pagody. Hoci individuálna schopnosť absorbovať kvercetín sa môže líšiť v závislosti od faktorov, ktoré sú genetické aj súvisiace s črevným mikrobiómom, dihydrátová forma v NutraMedix Quercetin sa vo všeobecnosti považuje za vysoko biologicky dostupnú.

Kvercetín patrí do skupiny flavonoidov známych ako flavanoly, ktoré zrejme podporujú normálne detoxikačné procesy tela súvisiace s antioxidačnou aktivitou a v niektorých prípadoch sa viažu na železo, čím podporujú zdravý stav oxidácie. Niektoré výskumy naznačujú, že flavonoly tiež podporujú transport zinku v bunkách. Najnovšie sa tieto chemikálie skúmali z hľadiska toho, ako ovplyvňujú proces bunkového delenia a komunikáciu medzi bunkami, čo môže byť zmenené normálnym starnutím. Na rozdiel od antioxidačnej podpory je to teraz hlavná oblasť výskumu vlastností flavonoidov podporujúcich zdravie.

 

Doplnok stravy


Nutramedix®

Nutramedix je americký výrobca doplnkov stravy, ktorý pôsobí na americkom trhu od roku 1993. Produkuje vysoko kvalitné bioaktívne rastlinné extrakty založené na patentovanej extrakčnej metóde. Produkty Nutramedix sa vyznačujú vysokou účinnosťou a širokým spektrom účinku.


Ingrediencie: Kvercetín (kvet Sophora japonica), rastlinné kapsuly, rastlinný stearan horečnatý.

Obsah v odporúčanej dennej dávke (2 kapsuly): Kvercetín (kvet Sophora japonica) - 500 mg

 

Odporúčaná denná dávka: Užívajte dve kapsuly raz denne po jedle.


Čistá hmotnosť:
120 kapsúl

Skladovanie:
Skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Pozor: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky nemožno používať ako náhradu pestrej stravy. Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám.

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.