Vitamín E Tokotrienoly Complex Plus 50 mg Tokotrienoly Q10, 60 kapsúl.

Vitamín E Tokotrienoly Complex Plus 50 mg Tokotrienoly Q10, 60 kapsúl.

ALI19
18,57 €

Aliness Tokotrienols Complex PLUS je doplnok stravy obsahujúci patentovaný komplex EVNol Suprabio™, obsahujúci vysoko vstrebateľné, prírodné zlúčeniny vitamínu E.

 

Vitamín E Tokotrienoly Complex Plus 50 mg Tokotrienoly Q10

Aliness Tokotrienols Complex PLUS je doplnok stravy obsahujúci patentovaný komplex EVNol Suprabio ™, obsahujúci vysoko vstrebateľné, prírodné zlúčeniny vitamínu E. Komplex bol získaný zo surového palmového oleja z prvého lisovania. EVNol Suprabio™ je jediný komplex tohto typu, ktorý bol schválený FDA (Food and Drug Administration). Prípravok obsahuje aj koenzým Q10 a zmes karotenoidov, ktoré majú podobne ako vitamín E antioxidačnú aktivitu. EVNOL SUPRABIOTM zvyšuje vstrebávanie tokotrienolov až o 300 % v krvi a v orgánoch.

Vitamín E je vlastne skupina zlúčenín - derivátov tokoferolov a tokotrienolov - s podobnou aktivitou a chemickou štruktúrou (obsahujúce chrómový skelet). Sú to zlúčeniny rozpustné v tukoch. Podľa definície musí byť vitamín E dodávaný s jedlom.

MedicaLine

MedicaLine je poľský výrobca liekov a potravinových doplnkov, ktorý pôsobí na miestnom trhu od roku 2007. MedicaLine vlastní značku potravinových doplnkov Aliness. Produkty značky Aliness obsahujú prírodné zlúčeniny, ktoré sa vyznačujú rýchlou a vysokou úrovňou absorpcie účinných látok. Vitamíny z ich ponuky môžu užívať ľudia s bezlepkovou diétou, ako aj ľudia s alergiami a intoleranciou laktózy.

 

Doplnok stravy

 

Ingrediencie: EVNol SupraBio™, zmes tokotrienolov, rastlinný skvalén, fytosterolový komplex, zmes karotenoidov, koenzým Q10, zložky kapsúl (želatína, zvlhčovadlo: glycerín, čistená voda).

Obsah v odporúčanej dennej dávke (1 kapsula) (%RWS-referenčný denný príjem %) :

EVNol Suprabio™ - 345 mg

Zmes tokotrienolov vrátane: - 50 mg

d-gama-tokotrienol - 25 mg

d-alfa-tokotrienol - 16 mg

d-delta-tokotrienol - 7 mg

d-beta-tokotrienol - 2 mg

Vitamín E (vrátane EVNol Suprabio ™ (d-alfa-tokoferol) a zmes tokotrienolov) - 63,50 mg (* 530,00 % dennej dávky)

Rastlinný skvalén - 6,58 mg

Fytosterolový komplex - 3,29 mg

Zmes karotenoidov - 10 µg

Koenzým Q10 - 1,5 µg

                                       

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula počas jedla.

Čistá hmotnosť: 60 kapsúl

Úložný priestor: Chráňte pred svetlom, skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste mimo dosahu malých detí.

 

Pozor:  Neprekračujte odporúčanú dennú dávku počas dňa. Tento produkt nemôžu užívať tehotné a dojčiace ženy. Tento produkt nemožno použiť ako náhradu pestrej stravy.

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.