Podmienky používania

 

Informácie o spoločnosti

 

Healthylife S.C.

DIČ: PL6342828337, IČO: 243565136.

Adresa: ul. Wolności 101, 41-500, Chorzów, Poľsko

 

Všeobecné podmienky

 

Objednávky môžete zadávať prostredníctvom našej zabezpečenej nákupnej stránky www.lymeherbs.sk. Prípadne môžete zadávať objednávky na našom e-maile: kontakt@lymeherbs.sk.

Všetky ceny sú vrátane DPH a môžu sa zmeniť bez upozornenia.

Všetky reklamácie týkajúce sa krátkej dodávky alebo poškodenia musia byť oznámené do 3 dní od doručenia.

 

Nie sme zodpovední, ak informácie sprístupnené na tejto stránke nie sú presné, úplné alebo aktuálne. Zdravotné informácie obsiahnuté na tejto webovej stránke sú poskytované len na vzdelávacie účely a nie sú určené na nahradenie diskusií s lekárom alebo iným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti.

 

Súhlasíte s tým, že zákony Poľskej republiky upravujú akékoľvek používanie tejto webovej stránky, bez ohľadu na pravidlá týkajúce sa konfliktu zákonov, ktoré by uplatňovali hmotné právo inej jurisdikcie, vrátane sporov vyplývajúcich z vášho používania tejto webovej stránky alebo materiál z tejto webovej stránky.

 

Vyhradzujeme si právo odmietnuť akúkoľvek objednávku, ktorú u nás zadáte. Podľa vlastného uváženia môžeme obmedziť alebo zrušiť množstvá zakúpené na osobu, domácnosť alebo objednávku. Tieto obmedzenia môžu zahŕňať objednávky zadané prostredníctvom rovnakého zákazníckeho účtu alebo pod rovnakým zákazníckym účtom, rovnakou kreditnou kartou a/alebo objednávky, ktoré používajú rovnakú fakturačnú a/alebo dodaciu adresu.

Vaše odosielanie osobných údajov prostredníctvom obchodu sa riadi našimi Zásadami ochrany osobných údajov.

 

Príležitostne sa na našej stránke alebo v službe môžu nachádzať informácie, ktoré obsahujú typografické chyby, nepresnosti alebo opomenutia, ktoré sa môžu týkať popisov produktov, cien, akcií, ponúk, poplatkov za dopravu produktov, časov prepravy a dostupnosti. Vyhradzujeme si právo opraviť akékoľvek chyby, nepresnosti alebo opomenutia a zmeniť alebo aktualizovať informácie alebo zrušiť objednávky, ak sú akékoľvek informácie v Službe alebo na akejkoľvek súvisiacej webovej lokalite nepresné, a to kedykoľvek bez predchádzajúceho upozornenia (aj po odoslaní objednávky). .

 

 

Vrátenie / Vrátenie peňazí / Zrušenie

 

Tovar nám môžete vrátiť do 14 dní od prijatia balíka.

V prípade reklamácie zašlite prosím chybný tovar ihneď poštou na predajňu. Spoločnosť však neprijíma žiadne balíky zasielané na dobierku. Náklady spojené s odoslaním reklamácie budú bezodkladne zaslané na bankový účet uvedený zákazníkom po obdržaní zásielky a prijatí reklamácie. K vrátenému tovaru by mal byť priložený doklad o kúpe a vyplnený formulár na vrátenie tovaru (formulár na vrátenie tovaru si môžete stiahnuť tu). Ak je reklamácia oprávnená, produkt bude podľa možnosti vymenený alebo zákazníkovi vrátené jeho náklady. Vadný tovar je tovar s technickými chybami. Doba vybavenia reklamácie je do 14 pracovných dní, avšak obchod podniká všetky kroky k vyriešeniu reklamácie v čo najkratšom čase. V prípade zamietnutia reklamácie je tovar zaslaný späť na náklady zákazníka.

 

Ak sa tovar vráti otvorený, ale zistí sa, že NIE JE poškodený/chybný, nemôžeme vrátiť kúpnu cenu.

Náklady na vrátenie: Upozorňujeme, že náklady na poštovné za vrátenie položky môžeme vrátiť iba tam, kde; poslali sme vám nesprávnu položku alebo je položka poškodená alebo chybná. Za položky, u ktorých sa zistí, že sú v dobrom funkčnom stave, poštovné nevraciame. Ak sú produkty vrátené z krajiny, ktorá nie je členom Európskej únie, môžete byť zodpovední za poľské colné poplatky a clá, ktoré musí predávajúci uhradiť, aby mohol produkty prijať.

 

Svoju objednávku môžete kedykoľvek pred jej odoslaním zrušiť a získať tak plnú náhradu tým, že nás kontaktujete na kontakt@lymeherbs.sk. Vrátenie peňazí bude spracované do 3 pracovných dní.

 

Platba


Môžete platiť prostredníctvom Przelewy24 (kreditné / debetné karty Visa / MasterCard), PayPal alebo priamym bankovým prevodom.

 

Doprava/Doručenie

 

Štandardná doprava: Objednávky sa zvyčajne odosielajú do 1 až 5 pracovných dní od dátumu nákupu.

V prípade medzinárodných objednávok si prosím overte informácie o dovozných obmedzeniach a licenciách na miestnom colnom úrade. Všetky tarifné, daňové a colné poplatky znáša zákazník.

Samostatné poplatky za dopravu budú uvedené v súhrne objednávky.

Product added to wishlist
Product added to compare.