CitroKap 50 ml

CitroKap 50 ml

Flos
FLS07
11,37 €

Extrakt CitroKap sa získava z grapefruitových jadierok. Obsahuje vysoko koncentrovaný komplex bioflavonoidov a vitamínu C.

 

CitroKap

Extrakt z grapefruitových jadierok

Extrakt CitroKap sa získava z grapefruitových jadierok. Obsahuje vysoko koncentrovaný komplex bioflavonoidov a vitamínu C. CitroKap je úplne prírodný produkt, bez konzervantov a syntetických prísad. Extrakt z grapefruitových jadierok je účinným antiseptikom inhibujúcim rozvoj širokej škály potenciálne škodlivých baktérií, húb, vírusov a parazitov. Citrokap posilňuje imunitný systém, udržuje fyziologickú rovnováhu organizmu a vykazuje antioxidačné vlastnosti.

Flos®

Zakład Konfekcjonowania Ziół "Flos" je jednou z popredných farmaceutických spoločností s bylinným profilom v Poľsku, ktorá bola založená v roku 1988. Jej sortiment zahŕňa sušené bylinky, bylinné prípravky, doplnky stravy, bylinnú kozmetiku a medicínske produkty. Spoločnosť spĺňa normy GMP (Good Manufacturing Practices - Principles of Good Manufacturing Practice) a GLP (Good Laboratory Practice - Good Laboratory Practice.)

Doplnok stravy

Zloženie: Glycerínový extrakt z grapefruitových jadierok 84% (glycerínová rastlina - nosič), voda, Vitamín C 300 mg / 100 ml (antioxidant) Produkt obsahuje 800 mg bioflavonoidov na 100 ml.

Čistá hmotnosť: 50 ml

Odporúčaná denná dávka: 15 kvapiek rozpustených v 200 ml tekutiny (najlepšie ovocná šťava, mätový čaj alebo voda) trikrát denne (odporúčaná dávka počas dňa).

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávky na konzumáciu počas dňa. Výživové doplnky nemožno užívať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Výrobok je kontraindikovaný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Nekonzumovať pri precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Ľudia alergickí na citrusové plody môžu mať po konzumácii produktu alergické reakcie.

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.