Gáforový esenciálny olej - 7 ml

Gáforový esenciálny olej - 7 ml

BAM05
1,59 €

Kafrový olej má antiseptické, dezinfekčné a insekticídne vlastnosti. Môžete namazať členok, predlaktie a krk, ako aj miesta exponované alebo ľahko dostupné.

 

Gáforový esenciálny olej

 

Kafrový olej má antiseptické, dezinfekčné a insekticídne vlastnosti. Môžete namazať členok, predlaktie a krk, ako aj miesta exponované alebo ľahko dostupné. Kliešte nemôžu tolerovať vôňu gáforového oleja. Gáforový olej detoxikuje a stimuluje kardiovaskulárny systém. Okrem toho sa používa na prevenciu reumatizmu a artritídy. Gáforový olej má tiež protizápalové vlastnosti a znižuje opuchy.

 

Bamer

 

Bamer je poľská spoločnosť ponúkajúca 100% prírodné, čisté esenciálne oleje a parfumy. Na trhu pôsobí od roku 1993. Spoločnosť spĺňa normy GMP (Good Manufacturing Practices - Principles of Good Manufacturing Practice) a je v súlade s najnovším liekopisom Ph. Eur. a IFRA. Jej výrobky majú kladné hodnotenie PHZ (Poľský národný hygienický ústav). 

Čistá hmotnosť: 7 ml

 

Skladovanie: Chráňte pred svetlom, skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste mimo dosahu malých detí.

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používaním webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.