Quercetin High Potency 475 mg, 60 kapsúl

Quercetin High Potency 475 mg, 60 kapsúl

SWA17
25,06 €

Kvercetín patrí do skupiny flavonoidov. Pomáha pri utesňovaní krvných ciev a znižuje ich priepustnosť. Kvercetín má tiež antihistamínový účinok.

 

kvercetín

Kvercetín patrí do skupiny flavonoidov. Pomáha pri utesňovaní krvných ciev a znižuje ich priepustnosť. Kvercetín má tiež antihistamínový účinok. Zmierňuje následky ožiarenia a znižuje únavu a stres. Kvercetín sa podieľa na regulácii mnohých bunkových procesov, ako je bunková proliferácia a smrť. Okrem toho má kvercetín ochranný účinok na vitamíny C a E, čím zabraňuje oxidácii askorbátu.

 

Swanson®

Swanson Health Products je americký výrobca a distribútor doplnkov stravy založený v roku 1969. Spoločnosť je najväčším súkromným maloobchodným predajcom vitamínových katalógov v USA. Jej produkty sú vyrábané podľa správnej výrobnej praxe (GMP).

Doplnok stravy

Zloženie: kvercetín, želatína (obal kapsuly), ryžová múka, stearan horečnatý a/alebo oxid kremičitý (protihrudkujúce látky)

Obsah v odporúčanej dennej dávke (1 kapsula): kvercetín (dihydrát kvercetínu) - 475 mg

Odporúčaná denná dávka: Jedna kapsula denne

Čistá hmotnosť: 44 g - 60 kapsúl

Skladovanie: Skladujte na suchom mieste, vyhýbajte sa nadmernému teplu. Nepoužívajte, ak je tesnenie pod zástrčkou poškodené alebo chýba. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávky na konzumáciu počas dňa. Výživové doplnky nemožno užívať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Výrobok sa neodporúča pre tehotné a dojčiace ženy.

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používaním webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.