L-arginín 500 mg, 100 kapsúl.

L-arginín 500 mg, 100 kapsúl.

Now Foods
NOW09
10,59 €

L-Arginín je látka, ktorej nedostatok môže viesť k nerovnováhe v ľudskom tele.

 

L-arginín

 

L-Arginín je látka, ktorej nedostatok môže viesť k nerovnováhe v ľudskom tele. Jeho hladiny môžu klesnúť počas infekcií Babesia a Bartonella. L-arginín je veľmi dôležitá aminokyselina, pretože je potrebná pre replikáciu a delenie buniek, ochranu integrity endotelu, hojenie rán, zdravú imunitnú funkciu a správnu hormonálnu aktivitu. Aminokyselina chráni kosti a pomáha opraviť ich mikrobiálne poškodenie. Tiež znižuje čas potrebný na hojenie rán.

 

Teraz Foods ®

Now Foods ® je americký výrobca a distribútor doplnkov stravy. Spoločnosť pôsobí od roku 1948 a patrí medzi lídrov na trhu. Produkty Now Foods ® sú vyrábané podľa najvyšších štandardov správnej výrobnej praxe (GMP).

 

Doplnok stravy

 

Zloženie: L-arginín, hovädzia želatína (kapsula), stearát horečnatý (rastlinný zdroj) a oxid kremičitý.

Obsah v odporúčanej dennej dávke (2 kapsuly): L-Arginín - 1000 mg

 

Odporúčaná denná dávka (dospelí): Užívajte 2 kapsuly dvakrát denne podľa potreby. Vezmite si medzi jedlami alebo pred spaním s aspoň 8 oz. vody alebo šťavy na uľahčenie absorpcie.

 

Čistá hmotnosť: 100 kapsúl

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

 

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávky na konzumáciu počas dňa. Doplnky stravy nemožno užívať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Prípravok sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám.

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používaním webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.