Gotu Kola 400 mg, 100 kapsúl

Gotu Kola 400 mg, 100 kapsúl

NVT04
7,62 €
Gotu kola je v Číne známa ako zázračná rastlina dlhovekosti.

 
Gotu Kola
(lat. Centella asiatica)

 

Gotu Kola (lat. Centella asiatica), známa aj ako penízovka ázijská, rastlina z čeľade dážďovníkovitých, tisícky rokov známa aj v ajurvéde. Gotu kola je v Číne známa ako zázračná rastlina dlhovekosti. V Indii je považovaná za jednu z najviac omladzujúcich rastlín. Vyhladzuje pokožku a zlepšuje jej hydratáciu, predchádza vráskam, redukuje celulitídu a urýchľuje spaľovanie tukov. Aktívne zložky Gotu koly ovplyvňujú správne kognitívne funkcie, podporujú pamäť a koncentráciu.

 

Natvita

NAT Sp. z oo je spoločnosť zameraná na výrobu vysoko kvalitných potravín a prírodných doplnkov stravy pod značkou NatVita. Produkty NatVita pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva z celého sveta. Ponúkané produkty sú označené BIO certifikátom a spĺňajú najvyššie štandardy kvality vyplývajúce z prírodného pôvodu.

Doplnok stravy

 

Zloženie: Gotu Kola (Centella asiatica), želírujúca látka: celulóza (kapsula)

 

Obsah v odporúčanej dennej dávke (6 kapsúl): Gotu Kola - 2400 mg

 

Odporúčaná denná dávka: 2 kapsuly 3x denne.

 

Čistá hmotnosť: 40 g - 100 kapsúlSkladovanie: Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

 

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávky na konzumáciu počas dňa. Doplnky stravy nemožno užívať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Výrobok sa neodporúča pre tehotné a dojčiace ženy.

 

 

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používaním webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.