Takuna Nutramedix 30 ml
Takuna Nutramedix 30 ml
Takuna Nutramedix 30 ml
Takuna Nutramedix 30 ml
Takuna Nutramedix 30 ml
Takuna Nutramedix 30 ml

Takuna Nutramedix 30 ml

CWD10-30
33,80 €

Takuna Microbial Defense je extrakt z kôry Cecropia strigosa. Takuna Microbial Defense má veľmi silné antimikrobiálne a antivírusové vlastnosti. Extrakt je účinný najmä proti vírusom Epstein Barr, Cytomegalovirus a Herpes zoster.

 

Mikrobiálna obrana TakunaTakuna Microbial Defense je extrakt z kôry Cecropia strigosa. Takuna Microbial Defense má veľmi silné antimikrobiálne a antivírusové vlastnosti. Extrakt je účinný najmä proti vírusom Epstein Barr, Cytomegalovirus a Herpes zoster. Takuna tiež vykazuje antifungálne vlastnosti. Oslabuje príznaky sprevádzajúce infekciu. Takuna Microbial je súčasťou programu podpory Cowden a mal by sa používať v spojení s inými produktmi Cowden's Protocol.

Doplnok stravy


Nutramedix®
Nutramedix je americký výrobca doplnkov stravy, ktorý pôsobí na americkom trhu od roku 1993. Produkuje vysoko kvalitné bioaktívne rastlinné extrakty založené na patentovanej extrakčnej metóde. Produkty Nutramedix sa vyznačujú vysokou účinnosťou a širokým spektrom účinku.


Zloženie: Extrakt z kôry Cecropia strigosa, minerálna voda, etanol (20-24)%.

Použitie: Nalejte 1-30 kvapiek do 120 ml vody a počkajte minútu pred pitím. Začnite s 1 kvapkou 2-krát denne (30 minút pred jedlom) a postupne zvyšujte príjem. Pred použitím fľaštičku pretrepte.

Čistá hmotnosť: 30 ml

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky nemožno používať ako náhradu pestrej stravy. Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám.

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.