Rez koreňa Stephania tetrandra (500 g)

Stefanie čtyřmužná (Stephania tetrandra) Vystrihnúť (500 g)

PFC08
52,88 €
rating Čítať 3 recenzie
Priemerné hodnotenie: 10/10 Počet recenzií: 3

Stephania tetrandra má protizápalové, dekongestantné, analgetické, neuroprotektívne a antifibrotické vlastnosti. Pôsobí tiež ako relaxant hladkého svalstva.

 

Koreň Stephania tetrandra

lat. Stephania tetrandra

 

 

Stephania tetrandra má protizápalové, dekongestantné, analgetické, neuroprotektívne a antifibrotické vlastnosti. Pôsobí tiež ako relaxant hladkého svalstva. Stephania sa používa na liečbu paralýzy Bell a porúch zraku spôsobených infekciou lymskou boreliózou. Rastlina je jednou z hlavných bylín používaných pri liečbe neuroboreliózy.

 

Značka Plum Flower ®

 

Produkty značky Plum Flower® sú vysoko kvalitné bylinky vyrábané spoločnosťou Mayway Corp. Mayway je rodinná firma, ktorá dováža a distribuuje tradičnú čínsku medicínu už od roku 1969. Spoločnosť má certifikát správnej výrobnej praxe (GMP) a jej produkty neobsahujú síru oxid uhličitý, ktorý ovplyvňuje kvalitu bylín. Produkty vysokej čistoty sú podrobené kontrole kvality a laboratórnym testom. Značka Plum Flower® je jednou zo značiek odporúčaných Stephenom Buhnerom.

 

Zloženie: Stephania tetrandra koreň, rez

 

Čistá hmotnosť: 500 g

 

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Nové
STEPHANIA TETRANDRA RADICE TAGLIO (500G)
rating 10
13.01.2022
sirio
Ottimo prodotto, lo acquisto regolarmente.
Stephania tetrandra radice taglio
rating 10
14.08.2021
Francesco
Ottimo prodotto, conforme alla descrizione.
Great stuff
rating 10
24.09.2020
Jim F
I ordered this as I intended to make my own tinctures, it is incredibly easy to blend further and I have my tinctures sitting ready for use in a months time now. \r\n\r\nIncredibly good for lyme neurological symptoms, I\'d say it\'s neglected in it\'s use, I am using it as an alternative to japanese knotweed. This has been the missing piece of my puzzle so far.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používaním webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.