Vitamín D3 Forte 4000 IU, 120 kapsúl

Vitamín D3 Forte 4000 IU, 120 kapsúl

Aliness
ALI02
9,02 €
rating Čítať 2 recenzie
Priemerné hodnotenie: 10/10 Počet recenzií: 2

Vitamín D prispieva k udržaniu zdravých kostí a zubov. Uľahčuje vstrebávanie vápnika a pomáha udržiavať jeho správnu hladinu v krvi.

 

Vitamín D3 Forte 4000 IU

 

Vitamín D prispieva k udržaniu zdravých kostí a zubov. Uľahčuje vstrebávanie vápnika a pomáha udržiavať jeho správnu hladinu v krvi. Okrem toho vitamín D podporuje činnosť svalového systému a imunitného systému.

 

MedicaLine

MedicaLine je poľský výrobca liekov a potravinových doplnkov, ktorý pôsobí na miestnom trhu od roku 2007. MedicaLine vlastní značku potravinových doplnkov Aliness. Produkty značky Aliness obsahujú prírodné zlúčeniny, ktoré sa vyznačujú rýchlou a vysokou úrovňou absorpcie účinných látok. Vitamíny z ich ponuky môžu užívať ľudia s bezlepkovou diétou, ako aj ľudia s alergiami a intoleranciou laktózy.

Doplnok stravy

Ingrediencie: plnidlo: Extra panenský olivový olej, hovädzia želatína, glycerín, voda, vitamín D3 z lanolínu (cholekalciferol).

 

Kapsula je naplnená olivovým olejom, ktorý obsahuje veľké množstvo prírodného tuku. Prírodný tuk uľahčuje vstrebávanie vitamínu D.

 

Obsah v odporúčanej dennej dávke (1 kapsula) (referenčný denný príjem %): Vitamín D3 - 100 mcg = 4000 jm (2000,00%)

 

Odporúčaná denná dávka: Užívajte 1 kapsulu denne, najlepšie počas jedla.

 

Čistá hmotnosť: 120 kapsúl

 

Úložný priestor: Chráňte pred svetlom, skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste mimo dosahu malých detí.

 

Pozor: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku počas dňa. Tento produkt nemôžu užívať tehotné a dojčiace ženy. Tento produkt nemožno použiť ako náhradu pestrej stravy.

 

Nové
rating 10
04.08.2021
Anonymous
rating 10
08.09.2020
Apostolos

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.