Vitamín E 400IU zmiešané tokoferoly - 100 kapsúl

Vitamín E 400IU zmiešané tokoferoly - 100 kapsúl

SWA14
Vypredané
15,24 €
rating Prečítajte si recenziu
Priemerné hodnotenie: 10/10 Počet recenzií: 1

Vitamín E ako zmes tokoferolov je najlepšie asimilovateľná forma vitamínu E. Vitamín E je silný antioxidant, ktorý bojuje proti voľným radikálom a chráni mastné kyseliny pred ich oxidáciou.

 

Vitamín E 400 IU zmiešané tokoferoly


Vitamín E Zmes tokoferolov je najlepšie asimilovateľná forma vitamínu E. Vitamín E je silný antioxidant, ktorý bojuje proti voľným radikálom a chráni mastné kyseliny pred ich oxidáciou. Okrem toho zabraňuje predčasnému rozpadu erytrocytov a podieľa sa na transporte kyslíka červenými krvinkami do všetkých buniek tela. Vitamín E má priamy vplyv na svalovú výkonnosť. Podporuje tiež imunitný systém, zvyšuje bunkovú odpoveď a zlepšuje funkciu T lymfocytov.


Swanson®

Swanson Health Products je americký výrobca a distribútor doplnkov stravy založený v roku 1969. Spoločnosť je najväčším súkromným maloobchodným predajcom vitamínových katalógov v USA. Jej produkty sú vyrábané podľa správnej výrobnej praxe (GMP).

Doplnok stravyZloženie: Vitamín E (D-alfa tokoferol a zmes tokoferolu: beta-tokoferol, delta-tokoferol a gama-tokoferol), obal kapsuly: želatína, zvlhčovadlo: glycerol, vegetariánsky a sójový olej, čistená voda.

Obsah v odporúčanej dennej dávke (1 kapsula): Vitamín E (D-alfa tokoferol a zmes tokoferolu: beta-tokoferol, delta-tokoferol a gama-tokoferol) - 267 mg ekvivalent alfa-tokoferolu

Odporúčaná denná dávka: Jedna kapsula denne počas jedla.

Čistá hmotnosť: 58 g - 100 kapsúl


Skladovanie: Chráňte pred svetlom, skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste mimo dosahu malých detí.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku na daný deň. Vitamín E 400IU nemôžu užívať tehotné a dojčiace ženy. Tento produkt nemožno použiť ako náhradu pestrej stravy.

Nové
Sehr gut
rating 10
25.12.2023
K.und G. Deutschland
Schnelle Lieferung, danke

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používaním webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.