Vitamín K2 D3 (60 porcií)

Vitamín K2 D3 (60 porcií)

FM17
Vypredané
7,49 €

Výživový doplnok F-VIT D3 MAX K2 obsahuje prírodný vitamín K2 MK-7, vitamín D3 z lanolínu a inulín z koreňa čakanky v práškovej forme. Vitamín K pomáha udržiavať zdravé kosti.

 

Vitamín K2 D3

Výživový doplnok F-VIT D3 MAX K2 obsahuje prírodný vitamín K2 MK-7, vitamín D3 z lanolínu a inulín z koreňa čakanky v práškovej forme. Vitamín K pomáha udržiavať zdravé kosti. Podieľa sa aj na transporte vápnika z ciev do kostného tkaniva a pomáha predchádzať kalcifikácii ciev. Vitamín D je nevyhnutný pre udržanie zdravých kostí a zubov. Podieľa sa na správnom vstrebávaní a využití vápnika a udržiavaní jeho správnej hladiny v krvi. Okrem toho vitamín D podporuje fungovanie svalového systému a imunitného systému. Inulín napomáha vstrebávaniu vápnika.

Doplnok stravy F-VIT D3 K2 MAX -7 vyznačujúci sa veľmi vysokou savosťou. Na výrobu vitamínu K2 F-VIT D3 MAX sa používajú výlučne rastlinné zložky (geraniol, farnesol) bez pridania sóje. F-VIT D3 MAX K2 sa vyrába z geneticky nemodifikovaných (neGM) surovín. Výživový doplnok F-VIT D3 MAX K2 neobsahuje žiadne plnivá, konzervačné látky, farbivá, sladidlá.

 

FORMEDS Sp. z oo

Spoločnosť FORMEDS Sp. z oo sa špecializuje na výrobu doplnkov stravy v čistej práškovej forme bez pridaných konzervačných látok, farbív a sladidiel. Ponúka prírodné, účinné a bezpečné produkty. Celý výrobný proces je v súlade so systémom HACCP. Suroviny používané na výrobu jej produktov pochádzajú od renomovaných európskych dodávateľov.

 

Zloženie: inulín (koreň čakanky), vitamín K2 (menachinon-7), vitamín D3 (cholekalciferol).

 

Obsah v odporúčanej dennej dávke (0,8 g) (diétna referenčná hodnota %):

Vitamín K2 MK-7 - 100 µg (133%)

Vitamín D – 2 000 IU / 50 µg (2 000 %)

Inulín - 800 mg.

 

Odporúčaná denná dávka: 1 dávku (1 odmerku) pridajte do šálky s 200 ml vody alebo iného nápoja a premiešajte. Užívajte 1 krát denne počas jedla.

 

Čistá hmotnosť: 48 g. Počet porcií na nádobu: 60.

 

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

 

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávky na konzumáciu počas dňa. Prípravok by nemali užívať tehotné a dojčiace ženy.

 

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používaním webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.