Lactibiane CND 10 (30 kapsúl)

Lactibiane CND 10 (30 kapsúl)

PileJe
MED08
34,88 €
rating Prečítajte si recenziu
Priemerné hodnotenie: 10/10 Počet recenzií: 1

Lactibiane Candisis účinne podporuje antimykotickú terapiu - kandidózy tráviaceho traktu a slizníc. Lactibiane Candisis má špecifický mikrobiotický kmeň koncentrovaný na 10 miliárd na kapsulu.: Lactobacillus helveticus candidis LA 401

 

Lactibiane Candisis 10 M

 

 

Lactibiane Candisis účinne podporuje antimykotickú terapiu - kandidózy tráviaceho traktu a slizníc. Lactibiane Candisis má špecifický mikrobiotický kmeň koncentrovaný na 10 miliárd na kapsulu.: Lactobacillus helveticus candidis LA 401 a Lactobacillus gasseri LA806.

 

Suplementácia Lactibiane Candisis 10 M sa odporúča pri:

 

  • kandidóza gastrointestinálneho traktu.
  • opakujúce sa infekcie, gynek
  • dysbióza po liečbe antibiotikami,
  • prevencia opakovaných plesňových infekcií.

 

Výživový doplnok vyvinutý na vedeckom základe.

 

PiLeJe

 

Groupe PiLeJe je francúzska spoločnosť založená v roku 1991. PiLeJe ponúka iba produkty prírodného pôvodu v dávkach zodpovedajúcich dennej potrebe ľudského tela a vyznačujúce sa optimálnou asimiláciou gastrointestinálneho traktu.

 

Zloženie: Lactobacillus helveticus LA401 candisis, Lactobacillus gasseri LA806), kukuričný škrob (plnidlo), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), kapsula rastlinného pôvodu.

Obsah v odporúčanej dennej dávke (1 kapsula): 10x10 9 jtk.

 

Použitie: 1 alebo 2 kapsuly prehltnite a zapite pohárom vody v odstupe od jedla. Modulovať. Doba suplementácie 15-30 dní

 

Čistá hmotnosť: 14 g - 30 kapsúl

 

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

 

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávky na konzumáciu počas dňa. Výživové doplnky nemožno užívať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy.

 

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Používaním webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.