Sealantro Nutramedix 30 ml
Sealantro Nutramedix 30 ml
Sealantro Nutramedix 30 ml
Sealantro Nutramedix 30 ml
Sealantro Nutramedix 30 ml
Sealantro Nutramedix 30 ml

Sealantro Nutramedix 30 ml

CWD07-30
33,57 €
rating Čítať 2 recenzie
Priemerné hodnotenie: 10/10 Počet recenzií: 2

Sealantro Metal Detox je unikátna zmes extraktov z troch rastlín: Chlorella, Chondracanthus chamissoi a listy koriandra. Sealantro Metal Detox podporuje detoxikáciu organizmu od ťažkých kovov, rôznych biotoxínov a mnohých ďalších toxických látok.

 

Sealantro Metal DetoxSealantro Metal Detox je unikátna zmes extraktov z troch rastlín: Chlorella, Chondracanthus chamissoi a listy koriandra. Sealantro Metal Detox podporuje detoxikáciu organizmu od ťažkých kovov, rôznych biotoxínov a mnohých ďalších toxických látok. Je obzvlášť účinný pri odstraňovaní látok ako olovo, nikel, arzén, hliník, ortuť, cín, tyče, titán, kadmium, rádium, striebro a indium. Sealantro Metal Detox je súčasťou programu podpory Cowden a mal by sa používať v spojení s inými produktmi z Cowden's Protocol.Doplnok stravy


Nutramedix®
Nutramedix je americký výrobca doplnkov stravy, ktorý pôsobí na americkom trhu od roku 1993. Produkuje vysoko kvalitné bioaktívne rastlinné extrakty založené na patentovanej extrakčnej metóde. Produkty Nutramedix sa vyznačujú vysokou účinnosťou a širokým spektrom účinku.


Ingrediencie: Extrakt z chlorelly, extrakt z kamzíka Chondracanthus, extrakt z listov koriandra, minerálna voda, etanol (20-24)%.

Použitie: Nalejte 40 kvapiek do 120 ml vody a pred pitím počkajte minútu. V prípade potreby sa môže užívať niekoľkokrát denne. Pred použitím fľaštičku pretrepte.

Cista hmotnost: 30 ml

Ukladací priestor: Skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Pozor: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky nemožno používať ako náhradu pestrej stravy. Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám.

Nové
Excellent produit
rating 10
14.04.2023
Lisa
Excellent produit pour éliminer tous déchets toxiques liés à la destruction de borelias ou candidas. 2 à 3 pipettes tous les soirs. Réveil léger !
Great
rating 10
07.03.2022
aleksandra_ku
Great and fast shipping

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.