• -15%
Sparga Nutramedix 30 ml
Sparga Nutramedix 30 ml
Sparga Nutramedix 30 ml
Sparga Nutramedix 30 ml

Sparga Nutramedix 30 ml

CWD08-30
16,20 € 19,05 € -15%

Sparga Sulphur Detox je extrakt z koreňa špargle lekárskej. Sparga Sulphur Detox podporuje odstránenie sulfoantibiotík a iných liekov na báze sulfónamidov, ktoré blokujú sulfátové dráhy tela a dráhy toxínov glutatiónu.

 

Sparga Sulphur DetoxSparga Sulphur Detox je extrakt z koreňa špargle lekárskej. Sparga Sulphur Detox podporuje odstránenie sulfoantibiotík a iných liekov na báze sulfónamidov, ktoré blokujú sulfátové dráhy tela a dráhy toxínov glutatiónu. Sparga Sulphur Detox je súčasťou programu podpory Cowden a mal by sa používať v spojení s inými produktmi z Cowden's Protocol.Doplnok stravy


Nutramedix®
Nutramedix je americký výrobca doplnkov stravy, ktorý pôsobí na americkom trhu od roku 1993. Produkuje vysoko kvalitné bioaktívne rastlinné extrakty založené na patentovanej extrakčnej metóde. Produkty Nutramedix sa vyznačujú vysokou účinnosťou a širokým spektrom účinku.


Ingrediencie: extrakt z koreňového kanálika lekárskej špargle, minerálna voda, etanol (20-24)%.

Použitie: Nalejte 10 kvapiek (0,5 ml) do 120 ml vody a pred pitím počkajte minútu. V prípade potreby sa môže užívať niekoľkokrát denne. Pred použitím fľaštičku pretrepte.

Cista hmotnost: 30 ml

Ukladací priestor: Skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Pozor: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky nemožno používať ako náhradu pestrej stravy. Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám.

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.