Samento Nutramedix 30 ml
Samento Nutramedix 30 ml
Samento Nutramedix 30 ml
Samento Nutramedix 30 ml

Samento Nutramedix 30 ml

CWD06-30
38,33 €

Samento Microbial Defense je účinný imunomodulátor. Má široké spektrum antibakteriálnych, protiplesňových, antivírusových a antiparazitických vlastností. Samento je účinné proti Borelia burgdorferi a iným kmeňom Borrelia, ako aj proti iným infekciám prenášaným kliešťami.

 

Mikrobiálna obrana SamentoSamento Microbial Defense je účinný imunomodulátor. Má široké spektrum antibakteriálnych, protiplesňových, antivírusových a antiparazitických vlastností. Samento je účinné proti Borelia burgdorferi a iným kmeňom Borrelia, ako aj proti iným infekciám prenášaným kliešťami. Samento sa môže použiť pri liečbe autoimunitných porúch. Mikrobiálna obrana Samento je súčasťou programu podpory Cowden a mal by sa používať v spojení s inými produktmi z Cowden's Protocol.Doplnok stravy


Nutramedix®
Nutramedix je americký výrobca doplnkov stravy, ktorý pôsobí na americkom trhu od roku 1993. Produkuje vysoko kvalitné bioaktívne rastlinné extrakty založené na patentovanej extrakčnej metóde. Produkty Nutramedix sa vyznačujú vysokou účinnosťou a širokým spektrom účinku.


Ingrediencie: Extrakt z kôry Uncaria tomentosa (TAO Free Uncaria tomentosa), minerálna voda, etanol (20-24)%.

Použitie: Nalejte 1-30 kvapiek do 120 ml vody a pred pitím počkajte minútu. Začnite s 1 kvapkou 2-krát denne (30 minút pred jedlom) a postupne zvyšujte príjem. Pred použitím fľaštičku pretrepte.

Cista hmotnost: 30 ml

Ukladací priestor: Skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Pozor: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky nemožno používať ako náhradu pestrej stravy. Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám.

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.