Quercetin High Potency 475 mg, 60 kapsúl
Quercetin High Potency 475 mg, 60 kapsúl
Quercetin High Potency 475 mg, 60 kapsúl
Quercetin High Potency 475 mg, 60 kapsúl

Quercetin High Potency 475 mg, 60 kapsúl

SWA17
30,74 €

Kvercetín patrí do skupiny flavonoidov. Pomáha pri utesňovaní krvných ciev a znižuje ich priepustnosť. Kvercetín má tiež antihistamínový účinok.

 

kvercetín

Kvercetín patrí do skupiny flavonoidov. Pomáha pri utesňovaní krvných ciev a znižuje ich priepustnosť. Kvercetín má tiež antihistamínový účinok. Zmierňuje následky ožiarenia a znižuje únavu a stres. Kvercetín sa podieľa na regulácii mnohých bunkových procesov, ako je bunková proliferácia a smrť. Okrem toho má kvercetín ochranný účinok na vitamíny C a E, čím zabraňuje oxidácii askorbátu.

 

Swanson®

Swanson Health Products je americký výrobca a distribútor doplnkov stravy založený v roku 1969. Spoločnosť je najväčším súkromným maloobchodným predajcom vitamínových katalógov v USA. Jej produkty sú vyrábané podľa správnej výrobnej praxe (GMP).

Doplnok stravy

Zloženie: kvercetín, želatína (obal kapsuly), ryžová múka, stearan horečnatý a/alebo oxid kremičitý (protihrudkujúce látky)

Obsah v odporúčanej dennej dávke (1 kapsula): kvercetín (dihydrát kvercetínu) - 475 mg

Odporúčaná denná dávka: Jedna kapsula denne

Čistá hmotnosť: 44 g - 60 kapsúl

Skladovanie: Skladujte na suchom mieste, vyhýbajte sa nadmernému teplu. Nepoužívajte, ak je tesnenie pod zástrčkou poškodené alebo chýba. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávky na konzumáciu počas dňa. Výživové doplnky nemožno užívať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Výrobok sa neodporúča pre tehotné a dojčiace ženy.

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.