Vitamín C Bicaps 1000 mg, 60 kapsúl

Vitamín C Bicaps 1000 mg, 60 kapsúl

FM27
9,56 €

Výživový doplnok BICAPS® C 1000 obsahuje 1 000 mg vitamínu C v 1 kapsule bez akýchkoľvek prísad. Vitamín C má konfiguráciu L. Produkt bol získaný fermentáciou a nie je vyrobený z GMO.

 

Vitamín C Bicaps 1000

Výživový doplnok BICAPS® C 1000 obsahuje 1 000 mg vitamínu C v 1 kapsule bez akýchkoľvek prísad. Vitamín C má konfiguráciu L. Produkt bol získaný fermentáciou a nie je vyrobený z GMO. Vitamín C podporuje správne fungovanie imunitného systému a chráni bunky pred oxidačným stresom. Je to tiež tvorba kolagénu, ktorý je nevyhnutný pre správne fungovanie kostí, chrupaviek, krvných ciev, zubov, ďasien a kože. Vitamín C prispieva k udržaniu normálneho energetického metabolizmu. Pomáha znižovať únavu a únavu.

BICAPS C 1000 obsahuje prírodnú kapsulu pullulanu. Pullulan sa získava prirodzeným procesom fermentácie. Pri výrobe sa nepoužívajú suroky živočíšneho pôvodu, preto je kapsula vhodná pre vegetariánov a vegánov. Výrobok neobsahuje umelé plnivá, protihrudkujúce látky a farbivá ako: stearan horečnatý, oxid kremičitý, oxid titaničitý a pod.

Vhodné pre vegetariánov a vegánov.

FORMEDS Sp. z oo

Spoločnosť FORMEDS Sp. z oo sa špecializuje na výrobu doplnkov stravy v čistej práškovej forme bez pridaných konzervačných látok, farbív a sladidiel. Ponúka prírodné, účinné a bezpečné produkty. Celý výrobný proces je v súlade so systémom HACCP. Suroviny používané na výrobu jej produktov pochádzajú od renomovaných európskych dodávateľov.

Doplnok stravy

Zloženie: vitamín C (kyselina L-askorbová), pullulan (obal kapsuly).

Denná dávka – 1 kapsula obsahuje (referenčný príjem %):

Vitamín C – 1 000 mg (1 250 %).

Odporúčané denné dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu 1x denne počas jedla.

Čistý obsah: 60 g - 60 kapsúl

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávky na konzumáciu počas dňa. Prípravok sa neodporúča pre tehotné a dojčiace ženy. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy.

Nové

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Product added to compare.